zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka na působivou výstavu fotografií africké přírody od Václava Šilhy

18.10.2009
Příroda
Pozvánka na působivou výstavu fotografií africké přírody od Václava Šilhy

Institut digitální fotografie si Vás dovoluje pozvat na výstavu velkoformátových fotografií Václava Šilhy pořízených v Tanzánii. Výstava je k vidění od 1.září do 31.října 2009 v Institutu digitální fotografie, Hálkova 2, Praha 2 vždy v pondělí až pátek od 9:00 do 17:00 hodin. Více informací naleznete uvnitř krátkého článku

Jen pár fotografů dokáže pořídit snímky z africké přírody tak, že se při jejich shlédnutí divákovi zrychlí tep srdce. Mezi hrstku elitních fotografů, kteří něco takového dokáží v divákovi vyvolat, patří bezpochyby i Václav Šilha. Tento fotograf procestoval s objektivem již řadu zemí světa, kde se specializuje na fotografování přírody a divoké zvěře.

Fotograf Václav Šilha v akci

Z tvůrčího hlediska je druhým "domovem" fotografa Václava Šilhy africký kontinent, kde velmi často fotografuje. Autor zde pořídil neopakovatelné snímky divokých zvířat a africké přírody, ze kterých přímo čiší dynamika a akce. Chtěli byste takové fotografie Václava Šilhy vidět? Pokud ano, tak neváhejte a navštivte výstavu velkoformátových fotografií, které autor pořídil během pobytu v Tanzánii.

Výstava fotografií, které pořídil Václav Šilha v Africe, probíhá již nyní v prostorách Institutu digitální fotografie

Výstava se koná v prostorách Institutu digitální fotografie, který naleznete na adrese Hálkova 2, Praha 2. Výstavu jedinečných snímků Václava Šilhy zde můžete shlédnout vždy v pondělí až pátek od 9:00 do 17:00 hodin. Výstava potrvá v Institutu digitální fotografie do 31. října 2009.

Ukázky některých fotografií, které můžete na uvedené výstavě shlédnout:

Foto: Václav Šilha
Foto: Václav Šilha
Foto: Václav Šilha
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí