zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Ministerstvo životního prostředí vydalo Příručku pro ohlašování do integrovaného registru znečišťování za rok 2009

08.01.2010
IPPC
Legislativa
Ministerstvo životního prostředí vydalo Příručku pro ohlašování do integrovaného registru znečišťování za rok 2009

Kromě popisu vzniku ohlašovací povinnosti, rozsahu ohlašovaných údajů a způsobu plnění ohlašovací povinnosti, příručka obsahuje obecné i praktické příklady, které napomohou provozovatelům k lepší implementaci požadavků právních předpisů.

Ministerstvo životního prostředí ve spolupráci s CENIA, českou informační agenturou životního prostředí, vydalo Příručku pro ohlašování do integrovaného registru znečišťování za rok 2009. Příručka představuje komplexního průvodce provozovatele při plnění ohlašovacích povinností do integrovaného registru znečišťování (IRZ) vyplývajících z účinných právních předpisů (zákon č. 25/2008 Sb., nařízení 166/2006/ES a nařízení vlády č. 145/2008 Sb.).

Příručka pro ohlašování do IRZ za rok 2009 je v elektronické podobě zveřejněna na stránkách http://www.irz.cz/dokumenty/irz/IRZ_ohlasovani_2009.pdf.

Příručku (v listinné podobě nebo na CD) je možné na základě žádosti bezplatně obdržet od odboru integrované prevence a IRZ MŽP (Eva.Vejtrubova@mzp.cz). Počet kusů i CD je omezen.

Další informace najdete na http://www.irz.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí