zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Soutěž o knihy Kuchyně hmyzem zpestřená

20.05.2010
Obecné
Zdraví
Soutěž o knihy Kuchyně hmyzem zpestřená

Vyhrajte opravdu netradiční kuchařku pro sebe, či jako dárek pro své blízké.

EKOzboží.cz připravilo soutěž o nevšední kuchařské knihy. Ty potěší jak milovníky recese, tak vášnivé gurmány a kuchaře. Jde totiž o oblíbený titul Kuchyně hmyzem zpestřená od kolektivu autorů vedeného Ing. Marie Borkovcovou.

O cenách soutěže

Kuchařka Kuchyně hmyzem zpestřená je plná dobrot, napsaná s vtipem, barevnou přílohou s obrázky pokrmů a kreslenými vtipy. Najdete v ní odpovědi na otázky proč jíme, trochu teorie o tom, jak pracuje lidské tělo, povídání o hmyzu a mnoho zajímavých a chutných vyzkoušených receptů.

Co když hmyz nemáme rádi?

Líbí se vám recepty a hmyz zatím neradi? Nevadí, vařte nejdřív bez hmyzu a nohaté suroviny pomalu přidávejte. Všechny pokrmy lze připravit i bez zmiňovaných hmyzáků. Vítejte ve světě, kde entomofágie je věda, umění i zábava.

Jak vyhrát knihu Kuchyně hmyzem zpestřená?

Stačí správně odpovědět na tři jednoduché otázky na internetové stránce soutěže.

Soutěžit o knihu Kuchyně hmyzem zpestřená

Vyhodnocení soutěže

Vyhodnocení soutěže proběhne ve středu 26.5. na ekologických veletrzích WATENVI na stánku EnviWebu u příležitosti vaření s hmyzem za účasti šéfkuchaře Petra Ocknechta. Výherci, kteří se vyhodnocení zúčastnit nemohou samozřejmě získají ceny poštou.

O EKOzboží.cz

EKOzboží.cz je internetový obchod, který přináší domácnostem zboží šetrné k životnímu prostředí. V nabídce tak najdete bio prací prostředky, filtrační konvice a filtry Brita, měřiče spotřeby energií, lisy PET lahví, nebo právě literaturu.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí