zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Veletrh úspor energií (Energiesparmesse) 2011

09.02.2011
Energie
Ekologické vzdělání a výchova
Veletrh úspor energií (Energiesparmesse) 2011

Ve dnech 2.-6. března 2011 se bude v hornorakouském Welsu konat jeden z největších veletrhů úspor energií a zelené energie v Evropě - Veletrh úspor energií (Energiesparmesse).

Okolo 900 vystavovatelů zde bude ve 21 veletržních halách prezentovat všechny trendy a novinky v oblasti stavebních materiálů a vytápění pro moderního stavitele. Mezi novinkami letošního veletrhu nalezneme nejnovější technologie v oblasti kotlů na biomasu, inovace solárních zařízení, oběhová čerpadla pro topné systémy s malou spotřebou energie, nástěnné kotle na pelety pro prostorově úspornou instalaci, peletové dopravní systémy, střešní okna s tepelně izolačním zasklením a rámy, zvláštní přehlídku energeticky úsporných chladniček, praček a televizorů s plochou obrazovkou a stavební trendy pasivních domů.

Zatímco jsou první dva dny veletrhu určeny pro odbornou veřejnost, patří následující dny konání veletrhu, 4. - 6. března, široké veřejnosti. V rámci těchto dní vám Energy Centre České Budějovice nabízí možnost zúčastnit se jednodenních autobusových zájezdů na veletrh (pátek a sobota 4. a 5. 3. 2011), zakoupení zvýhodněných vstupenek a registraci k bezplatné organizované prohlídce veletrhu v českém jazyce. Cena jednodenní zpáteční jízdenky na veletrh je 280,- Kč, cena vstupenky 190,- Kč. Bližší informace získáte na www.eccb.cz a na tel. čísle 387312580.

Organizátor projektu: Energy Centre České Budějovice, www.eccb.cz

Partner projektu: O.Ö. Energiesparverband , www.esv.or.at

Kontakt pro dotazy:
Mgr. Ivana Klobušníková
e-mail: ivana@eccb.cz
tel.: 777 030 313

Kontaktní osoba: Mgr. Ivana Klobušníková
Telefon: 777 030 313
E-mail: ivana@eccb.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí