zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Zvolte nejvíce ekologicky poškozenou oblast České republiky

18.06.2011
Příroda
Zvolte nejvíce ekologicky poškozenou oblast České republiky

Ekologický server chranimeprirodu.cz vyhlašuje anketu o nejzávažnější poškození životního prostředí v České republice s názvem Černá malina 2011.

O tom, kdo se stane držitelem tohoto nelichotivého titulu, rozhodnou sami návštěvníci zmíněného serveru.

Praha 25. května 2011 - Česká republika denně bojuje s řadou ekologických havárií, ať už menšího či většího rozsahu, denně je nešetrně zasahováno do životního prostředí, poškozována příroda, znečišťováno ovzduší, apod. Ale které z těchto poškození životního prostředí je nejzávažnější? Na to hledá odpověď anketa Černá malina 2011.

Jejím prostřednictvím mohou návštěvníci ekologického serveru chranimeprirodu.cz navrhnou a následně i svým hlasováním zvolit konkrétní místo, které lze označit, za nejzávažnější poškození životního prostředí v České republice. Stačí, aby fotografii, na které bude daná lokalita zachycena, přihlásili do ankety a následně samo hlasování ukáže, jaký je názor obyvatel České republiky.

Cílem ankety Černá malina je ukázat jak velké, tak i ty malé ekologické problémy. Vždyť, co je pro jednoho maličkost, může být pro druhého zásadní. Věříme, že tato anketa vzbudí diskuzi o ekologických problémech životního prostředí České republiky a že tato diskuze následně přispěje k jejich řešení.

Anketa probíhá do 31. července 2011. Titul Černá malina 2011 získá ekologicky poškozená oblast (krajina či místo), která od návštěvníků serveru chranimeprirodu.cz získá nejvyšší počet hlasů.

Aktuální informace o anketě Černá malina 2011 naleznete rovněž na Facebooku www.facebook.com

Když chráníme přírodu, chráníme i sebe.

Kontakt:
Tereza Lukešová
info@chranimeprirodu.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
25
11. 2020
25.11.2020 - Seminář, školení
hotel Olympik, sál Olymp, Praha
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí