zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Aktualizace zjednodušených finančních nástrojů pro vlastníky a provozovatele vodohospodářské infrastruktury na verzi vII.0.9 a s tím souvisejících dokumentů

12.09.2011
Voda
Aktualizace zjednodušených finančních nástrojů pro vlastníky a provozovatele vodohospodářské infrastruktury na verzi vII.0.9 a s tím souvisejících dokumentů

V sekci Dokumenty ke stažení/specifické předpisy u prioritní osy 1 byly zveřejněny aktualizované verze "Finančních nástrojů OPŽP" nyní s označením vII.0.9 a s tím související dokumenty.

Úprava dosavadních verzí je promítnuta do všech souvisejících dokumentů, kterými jsou vedle samostatného "Finančního modelu pro vlastníky a provozovatele vodohospodářské infrastruktury" a "Vyrovnávacího nástroje pro tvorbu cen pro vodné a stočné" jejich specifická podoba pro výběrová řízení (provázaná na tzv. "Soutěžní formulář"), manuály k těmto nástrojům, textová část přílohy k provozní smlouvě "Platební mechanismus" i její vzorově zpracovaná podoba v rámci tzv. "Vzorových smluvních ujednání" (bližší specifikace změn viz příloha).

Vzhledem k charakteru aktualizace a s přihlédnutím k usnadnění její realizace je požadována aplikace nových verzí nástrojů vII.0.9 a nové verze 1.3 vzorového textu "Platební mechanismus" (případně uzavření dodatku ke stávajícímu znění) v co možná nejkratším termínu. Odevzdávání ke kontrole na SFŽP starších verzí požadovaných dokumentů nebude možné po 1. říjnu 2011.

Příloha aktuality OPŽP - FM vII.0.9

Aktualizované dokumenty

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
ABF
8
2. 2018
8-10.2.2018 - Veletrh, výstava
Praha
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí