zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Veletrh ENVIBRNO letos NOVĚ

17.10.2011
Odpady
Ovzduší
Voda
Firemní ekologie
Urbánní ekologie
Veletrh ENVIBRNO letos NOVĚ

Pořadatelé mezinárodního veletrhu ENVIBRNO připravili pro rok 2012 hned několik novinek.

Mezi ty zásadní patří změna data konání veletrhu ENVIBRNO, který se usku-teční v novém termínu od 24. do 27. dubna na brněnském výstavišti. Mezi další novinky patří také společné konání veletrhu ENVIBRNO s odbornými veletrhy URBIS INVEST a TECHNOLOGIE. Trojlístek odborných veletrhů se bude konat v samostatném pavilonu B, ve vstupní B2B části areálu výstaviště. Ve zbývajících pavilonech se konají jarní Stavební veletrhy Brno.

Vysoce odborný komplex veletrhů


Souběžným konáním veletrhů ENVIBRNO, URBIS INVEST a TECHNOLOGIE do-chází k propojení navzájem se doplňující problematiky - na jedné straně k prezentaci novinek a trendů v oborech komunálních a environmentálních technologií a služeb, na straně druhé k představení regionálních inovačních strategií a rozvojových plánů jednotlivých regionů. To vše v kontextu aktuálních potřeb veřejné sféry. Souběžně konané Stavební veletrhy Brno pak rozšíří tuto odbornou komplexní přehlídku potřeb komunální sféry o stále aktuální aspekty stavebnictví a technického zařízení budov.

iKatalog obohatí veletržní účast


iKatalog představuje další možnost, jak zefektivnit a podpořit firemní účast na veletrhu - dochází tak k rozšíření veletržní účasti o prvky internetové reklamy. Nejedná se o pouhou elektronickou verzí tištěného katalogu, ale o on-line meziveletržní oborový katalog firem. Ode dne přihlášení získává firma přístup k aktualizaci svých informací včetně kompletní správy svého on-line prostoru, který má k dispozici po celý další rok. Slouží nejen k prezentaci základních informací o veletrhu, ale i novinek, nebo také jako pozvánka na veletrh.

Elektronická přihláška šetří Váš čas!


K zjednodušení Vašeho přihlášení na veletrh jsme pro Vás zavedli elektronickou verzi přihlášky. Jaké z toho pro Vás plynou výhody? Především šetříme Váš čas! Elektronic-kou verzi přihlášky vyplníte během několika minut pohodlně z Vašeho počítače. Každý Váš krok provází přehledná navigace a interaktivní nápověda.

Vystavujte výhodněji, přihlaste se včas


Chcete-li vystavovat výhodněji, využijte termínovou slevu 10 % z cen za výstavní plo-chu - zašlete přihlášku na veletrh do 31. října 2011. Tuto zvýhodněnou cenu za plochu získáte automaticky podáním přihlášky v řádném termínu a současně uhrazením první zálohové faktury v termínu splatnosti.

Více informací naleznete na www.bvv.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí