zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Semináře HRAJ O ZEMI

08.02.2012
Ekologické vzdělání a výchova
Semináře HRAJ O ZEMI

Respekt institut srdečně zve pedagogy na zajímavý seminář představující projekt HRAJ O ZEMI. Jde o tvořivý projekt environmentálního vzdělávání pro všechny žáky 2. stupně základních škol a odpovídajících ročníků gymnázií. Hru tvoří desetidílná série multimediálních on-line her a propracovaných e-kurzů, která formou detektivních příběhů přibližuje vybraná témata ze životního prostředí a jeho ochrany.

Seminář Vám přinese ukázky modelových hodin s využitím hry ve výuce, metodické příručky, představení soutěže pro žáky ve vypracování ekologických auditů a představení dalších programů EVVO. Seminář včetně občerstvení je bezplatný, uhradíme též cestovní výdaje. Přihlášky přijímáme emailem na adrese hrajozemi@respekt.cz či telefonicky na čísle 233 074 523.

Do projektu se již zapojilopřes 450 škol po celé ČR. Projekt je zcela bezplatný, zapojením škole nevzniknou žádné náklady.

Více o projektu a konkrétní termíny seminářů konaných po celé republice naleznete na http://hrajozemi.cz/pro-pedagogy.aspx.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí