zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Zajímavá akce pro všechny, co ještě nemají filtrační konvici!

14.09.2013
Pitná voda
Zajímavá akce pro všechny, co ještě nemají filtrační konvici!

Na jakou barvu máte dnes chuť ??

streamItalská značka Laica filtrační konvice vyrábí už přes dvacet let. Konvice Laica poznáte podle odvážného barevného designu a speciálních filtrů Bi-flux s účinnou pětistupňovou filtrací!

Nyní máme pro Vás speciální akci - Filtrační konvice LAICA STREAM LINE BÍLÁ speciální edice - 4x filtr BIFLUX v balení za 599,-!!

Konvice a fitry na 4 měsíce za 599,- Kč? ANO! a levnější to už nebude...

Co umí konvice Laica

Hlavní výhodou filtračních konvic Laica je speciální filtr Bi-flux a také velký objem přefiltrované vody - až 1,8 litru.

filtrFiltry Laica Bi-flux se liší od klasických patron na první pohled - mají dvojitý průtok a univerzální tvar, takže je můžete použít i do konvic jiných značek. Další klady filtru najdete uvnitř: během průtoku filtrem Bi-flux projde voda redukcí těžkých kovů, chemickým odstraněním chloru a vyrovnáním pH. Další vrstvy ji zbaví bakterií či minerálů, způsobujících vodní kámen. Přímo ve filtru se voda rozdělí na dva výtoky pro rychlejší filtraci.

Bi-flux filtry neobsahují žádné nebezpečné látky, které by se mohly vyluhovat do vody (bisfenol, PVC, akrylamid) a procházejí 100% sterilizací proti bakteriím.

Krásky ve vaší kuchyni

laicaFiltrační konvice Laica nikdo nepřehlédne! Italská designérka Liliana Dal Toso je vybavila spoustou zářivých barev, metalických efektů a originálních tvarů, ze kterých si vybere každý.

Sérii konvic 3000 s názvem Laica Stream Line pro vás máme například v modré, fialové, oranžové, zelené či žluté barvě. Konvice mají moderní tvar, objem přefiltrované vody 1,25 l a speciální víčko "Flow and Go", které nemusíte při plnění odklápět.

V sérii 4000 "Laica Best line" na vás čekají konvice s objemem 1,8 l v elegantních barvách chromu, bronzu, černé nebo indigově modré. Série 7000 "Lica Table Top" je jedinečná svým tvarem - místo klasických hranatých konvic nabízí oblý, příjemně tvarovaný džbánek. Všechny modely Laica mají elektronický indikátor životnosti filtru.

Filtrační konvice zdarma!

konviceFiltrační konvice Laica můžete získat i jako výhodné balíčky s dárkem! Například konvice Laica Stream Line si můžete pořídit v sadě s barevně sladěnými designovými sklenicemi a náhradními filtry za akční cenu.

Nebo můžete mít zdarma celou konvici - stačí si koupit akční balíček filtrů Bi-flux! V balíčku se čtyřmi, šesti, osmi nebo dvanácti filtry dostanete navíc například chromovou konvici Best Line nebo originální konvice Kiara a Clear Line.

Potřebujete jen dokoupit filtry? Pak si můžete vybrat balíček filtru Bi-flux s dárkem - podložkou do auta Sticky Mat!

Kompletní sortiment konvic a filtrů od italské firmy Laica najdete na známé adrese www.EKOzbozi.cz

ekozbozi

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí