zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

EXPOKOS 2012 - možnost účasti na nejvýznamnějším veletrhu v Kosovu podporovaná z prostředků OPPI

20.02.2012
Firemní ekologie
EXPOKOS 2012 - možnost účasti na nejvýznamnějším veletrhu v Kosovu podporovaná z prostředků OPPI

Svaz průmyslu a dopravy ČR si Vám dovoluje nabídnout možnost prezentovat Vaši firmu v rámci společné české účasti na veletrhu "EXPOKOS 2012", který se uskuteční v termínu 16. - 19. května 2012 v Prištině, Kosovo.

Na základě předběžného zájmu firem a v návaznosti na úspěšnou podnikatelskou misi z června loňského roku, vyhodnotil SP ČR tento veletrh jako přínosný, a navrhl jej na podporu z projektu SVV. Veletrh je tak v letošním roce zařazen do programu, který je podpořen z prostředků OPPI (Operační program Podnikání a inovace). V případě, že firma splní podmínky operačního programu OPPI, získává dotaci na tento veletrh do výše 120 000.00 Kč, která by měla pokrýt celé náklady účasti. Vystavovatel si hradí pouze ubytování a letenku. Jedná se o renomovaný veletrh balkánského regionu a největší veletrh v Kosovu. Výstavní plocha zaujímá více než 20.000 m^2.

Nositelem projektu je agentura CzechTrade. Hospodářská komora České republiky (HK ČR) vystupuje v pozici realizátora společné české účasti na specializovaných výstavách a veletrzích v období 2010 - 2012. Veletrh je největším a nejvýznamnějším veletrhem v oboru strojírenství, stavebnictví, energetiky, ekologie, moderní technologie, transportu, důlního a dřevozpracujícího průmyslu v této oblasti. Je to poprvé v historii, kdy se bude Česká republika účastnit společné expozice.

Pozvánka

Přihláška /vyplnit/

Dotazník pro účastníky společné české účasti /vyplnit/

Oznámení o výši podpory v rámci de minimis /vyplnit/

Instrukce k formuláři Oznámení o výši podpory v rámci de minimis

Přehled podmínek pro získání podpory

Často kladené otázky (FAQ) k podpoře

Oficiální brožura veletrhu

Efektivní účast na zahraničním veletrhu - informační brožura CzechTrade

Informační leták Hospodářské Komory k podporovaným veletržním účastem

Přihlášku na veletrh prosím odešlete v elektronické podobě na adresu breuer@komora.cz
(Hospodářská komora ČR) nejpozději do 15. 03. 2012.

Ostatní formuláře můžete vyplnit až po podání přihlášky. Formulář "Oznámení o výši podpory v rámci de minimis" můžete ale zaslat v předstihu, aby Hospodářská komora mohla ověřit vaš nárok na podporu.

Vzhledem k očekávanému zájmu a organizační náročnosti (rezervace plochy, zápis do katalogu firem atd.) prosíme o co nejrychlejší projevení případného zájmu. Děkujeme za pochopení

Prostudujte si prosím "Přehled podmínek pro získání podpory", kde se dozvíte zda vaše firma může tuto podporu čerpat.

Případné dotazy směrujte nejlépe na pana Tomáše Breuera - HK ČR breuer@komora.cz

Získání podpory z OPPI podléhá určitým podmínkám a pravidlům, které je nutné dodržet při zpracování veškerých administrativních procesů, za účelem zajištění efektivního průběhu při čerpání podpory. Proto Vás prosíme o pečlivé vyplnění formulářů a zaslání jejich elektronické kopie rovněž na adresu breuer@komora.cz (HK ČR), nejpozději do 15. 03. 2012.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí