zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Zpravodaj veletrhu ENVIBRNO 2012

28.02.2012
Obecné
Odpady
Ekologické stavění, bydlení
Environmentální účetnictví
Zpravodaj veletrhu ENVIBRNO 2012

Stále je možnost se přihlásit na veletrhy URBIS INVEST, URBIS TECHNOLOGIE a ENVIBRNO, které byste určitě neměli zmeškat.

Neváhejte se přihlásit na veletrh!
Stále je možnost se přihlásit na veletrhy URBIS INVEST, URBIS TECHNOLOGIE a ENVIBRNO, které byste určitě neměli zmeškat. Neodkládejte své rozhodnutí - vyplňte přihlášku na veletrh co nejdříve! Formulář můžete vyplnit snadno a rychle přímo ve svém počítači. Více informací zde.
Environmentální účetnictví a reporting
Environmentální účetnictví, představuje významný nástroj, který měří a vyhodnocuje oblast životního prostředí, oblast ekonomiky a sociální oblast ve vzájemných souvislostech. Jeho prostřednictvím lze posoudit účinnost a efektivnost legislativních opatření i nástrojů, které může podnikatelská i veřejná sféra využívat. Cílem konference je diskuse k nejnovějším poznatkům z environmentální oblasti s důrazem na ekonomiku a sociální aspekty podnikání, výměna zkušeností a vědeckých poznatků z oblasti implementace environmentálního účetnictví a reportingu na mikro i makro úrovni.
Aktuální informace ze světa odpadů
Aktuální problematice odpadů a jejich následnému zpracování se v doprovodném programu veletrhu ENVIBRNO bude věnovat celá řada seminářů. Jmenujme například seminář "Odpady 2012 a jak dál?", který pořádá Sdružení provozovatelů technologií pro ekologické využívání odpadů. Nesmíme zapomenout zmínit ani seminář "Co nového v odpadech a jak s nimi dál", který pořádá Centrum pro hospodaření s odpady při Výzkumném ústavu vodohospodářském T.G.M. Problematiku srážkových vod bude ve svém doprovodném programu řešit Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků.
Druhotné suroviny ve stavebnictví
Seminář pořádá Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s Asociací pro rozvoj recyklace stavebních materiálů v ČR a Českomoravskou komoditní burzou Kladno. Je zaměřen na aktuality v oblasti využívání druhotných surovin jako náhrady primárních přírodních zdrojů za účelem úspory primárních zdrojů a zároveň jako prevence vzniku odpadů. Zástupci jednotlivých podnikatelských subjektů a výzkumných organizací budou prezentovat inovativní technologie na zpracování a využívání druhotných surovin, zkušenosti s provozem těchto technologií a zkušenosti s uplatněním nových výrobků z druhotných surovin na trhu.
Zajistěte si ubytování za výhodné ceny
Pořadatelé veletrhu ve spolupráci s poskytovateli ubytování, připravili pro vystavovatele i návštěvníky veletrhu nabídku cenově výhodného ubytování v blízkém okolí brněnského výstaviště. Více informací naleznete zde.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí