zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Zdraví zaměstnanci znamenají rostoucí zisky

12.03.2012
BOZP
Firemní ekologie
Zdraví
Zdraví zaměstnanci znamenají rostoucí zisky

Staráte se o zdraví svých zaměstnanců? Víte, že velká část pracovních úrazů se týká i pracovníků v administrativě? Záněty šlach, bolesti zad, to vše dokáže produktivního zaměstnance vyřadit z práce. Dopad na výkonnost firmy asi není třeba rozebírat.

I tato problematika je tématem prestižní soutěže Cena Futurum, kterou již 21. rokem organizuje společnost Business Leaders Forum. Cena Futurum každoročně vybírá nejlepší projekt na ochranu zdraví, bezpečnosti práce a životního prostředí. "Ochrana zdraví i přírody je důležitým tématem i dnes, kdy všichni - nejen firmy - šetří všude, kde to jde. Aktivity Business Leaders Fora bezesporu napomáhají, aby si všichni uvědomili, že chytrá řešení se jim nejen vrátí, ale že mohou i znamenat velké zisky.", říká Tomáš Chalupa, ministr životního prostředí České republiky.

Naštěstí stále více firem si uvědomuje význam péče o své zaměstnance, jak ukazuje i konstantní nárůst počtu přihlášených projektů do soutěže. Vítěz Ceny Futurum bude odměněn patřičným zájmem médií a také ročním členstvím v Business Leaders Foru zdarma. V loňském roce si v oblasti ochrany zdraví zaměstnanců odnesla trofej firma Vodafone se svým projektem "Jsme stejná krevní skupina".

vodafone

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí