zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Současnost a perspektiva těžby a úpravy nerudních surovin

26.03.2012
Geologie
Současnost a perspektiva těžby a úpravy nerudních surovin

Ve dnech 28. a 29. března 2012 se bude konat na VŠB - Technické univerzitě Ostrava již pátý ročník mezinárodní vědecké konference zaměřené na problematiku těžby a zpracování nerudních surovin, včetně využívání a recyklace odpadů z této oblasti a stavebních odpadů.

Konferenci s názvem Současnost a perspektiva těžby a úpravy nerudních surovin pořádá ČSVTS HGF VŠB-TU OSTRAVA, Odborná skupina lomové dobývání a úpravnictví s Oddělením úpravy nerostných surovin, Institut hornického inženýrství a bezpečnosti, HGF, VŠB-TU Ostrava, Těžební unií Brno a Silikátovým svazem Praha.

Akce bude probíhat pod záštitou prof. Ing. Ivo Vondráka, CSc., rektora VŠB-TU Ostrava, MUDr. Martina Kuby, ministra průmyslu a obchodu ČR, Ing. Ivo Pěgřímka, předsedy Českého báňského úřadu a Ing. Pavla Bartoše, víceprezidenta Hospodářské komory ČR.

Konference je určena pro těžební organizace v oblasti nerudních surovin a uhlí, zpracovatele stavebních a nerudních surovin, organizace zabývající se využitím surovin a odpadů, výrobce těžebních a úpravnických strojů a zařízení, výrobce zařízení pro automatizaci těžebních a úpravnických celků, výzkumné ústavy, univerzity a státní správu. Více na:http://stavebni-technika.cz/clanky/soucasnost-a-perspektiva-tezby-a-upravy-nerudnich-surovin/

ZDROJ:http://stavebni-technika.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o.
7
2. 2018
7-8.2.2018 - Seminář, školení
Praha
BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o.
18
4. 2018
18-19.4.2018 - Seminář, školení
Praha
25
4. 2018
25.4.2018 - Přednáška, diskuse
Praha
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí