zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Chcete být šetrnějším spotřebitelem?

23.04.2012
Obecné
Chcete být šetrnějším spotřebitelem?

Seznamte se s časopisem dTest, který provádí a publikuje nezávislé testy výrobků a služeb.

Jak při nákupech šetřit nervy, peněženku i životní prostředí?

Znepokojují vás zprávy o nekvalitních potravinách v regálech obchodů? Nechcete utrácet za nekvalitní spotřebiče, které se po pár použitích rozbijí a zatěžují životní prostředí? Zajímáte se o bezpečnost výrobků, které kupujete (nejen) dětem? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli ano, seznamte se se spotřebitelským časopisem dTest, který jako jediný v České republice a na Slovensku provádí nezávislé testy výrobků a služeb.

Tisíce otestovaných výrobků


Na tištěných i internetových stránkách časopisu dTest najdete testy potravin, domácích spotřebičů, elektroniky, výrobků pro děti, kosmetiky a mnohých dalších. Od roku 1994 dTest otestoval více než 11 000 výrobků, odhalil více než 500 nebezpečných výrobků a nesčetněkrát prokázal, že dražší výrobek nemusí být nutně kvalitnější než levnější konkurence. Při testech bere časopis v potaz také ekologické hledisko.dtest

Jak dTest pracuje?


Objektivně - Výrobky nakupuje anonymně v běžné obchodní síti. Výrobci ani prodejci nemohou ovlivnit výběr. Testy probíhají v nezávislých laboratořích. Pro hodnocení výrobků používá objektivní kritéria.
Nezávisle - Náklady na testy a další činnost hradí dTest z předplatného a z veřejných zdrojů. Spolupracuje s největšími evropskými a světovými spotřebitelskými organizacemi.
Bez reklam - Inzerenti ovlivňují nezávislost médií. V časopise dTest ani na jeho webových stránkách žádnou reklamu nenajdete.

dTest je tu pro vás - vyzkoušejte si ho

Posláním časopisu dTest je umožnit všem spotřebitelům nakupovat poučeně na základě objektivních informací. Využijte nyní speciální nabídky a získejte zdarma vzorové vydání časopisu s testy kečupů, myček nádobí, robotických vysavačů a digitálních fotoaparátů a dalšími praktickými radami pro spotřebitele. Vzorové vydání dTestu získáte zde.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
14
8. 2017
14-18.8.2017 - Tábor, výlet, pobytová akce
Zahrada lesní MŠ Šárynka, Praha 6
19
8. 2017
19-26.8.2017 - Tábor, výlet, pobytová akce
LTD Polana
21
8. 2017
21-25.8.2017 - Tábor, výlet, pobytová akce
Zahrada lesní MŠ Šárynka, Praha 6
MŽP ČR
22
8. 2017
22.8.2017 - Seminář, školení
Praha
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí