zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Letošní veletrhy Biostyl - Evolution - Ecoworld - Esoterika sklidily mimořádné nadšení u návštěvníků, vystavovatelů i přednášejících

03.05.2012
Obecné
Letošní veletrhy Biostyl - Evolution - Ecoworld - Esoterika sklidily mimořádné nadšení u návštěvníků, vystavovatelů i přednášejících

Další ročník tradičních veletrhů zaměřených na zdravý životní styl, osobnostní rozvoj, sebepoznání či ekologii, které se uskutečnily minulý víkend - ve dnech 20. - 22. dubna, zaznamenaly nadmíru pozitivní ohlasy z řad návštěvníků, vystavovatelů i účastníků doprovodného programu. Během tří dnů prošlo prostory Průmyslového paláce na Výstavišti v Praze Holešovicích, kde se veletrh každoročně koná, více než 15 700 návštěvníků, což je nejvyšší počet za poslední čtyři roky.

"Letošní zvýšená účast na veletrzích Biostyl - Evolution - Ecoworld - Esoterika jen dokládá narůstající zájem veřejnosti o oblast zdravého životního stylu, životního prostředí, ale také o témata spojená s nekonvenčním přístupem k životu a osobnostním růstem. Zaregistrovali jsme rovněž příznivé ohlasy na letošní skladbu Festivalu Evolution - doprovodného programu, a to jak z úst návštěvníků, tak přednášejících hostů. Obě skupiny si pak pochvalovaly nadmíru příznivou atmosféru, která byla patrná v celém Průmyslovém paláci," říká Ctirad Hemelík, ředitel pořádající společnosti Felicius Media.

Na tento ročník velmi pozitivně reagovala také celá řada vystavovatelů, kteří se letošního veletrhu zúčastnili v rekordním počtu: "Celková úroveň, organizace i návštěvnost letošního BIOSTYLU 2012 nás velmi mile potěšila. Překvapila nás i informovanost návštěvníků a stoupající zájem o bio kvalitu. Jako společnost zabývající se distribucí kvalitní přírodní kosmetiky a aromaterapie, jsme ocenili zejména možnost oslovení velkého množství koncových i velkoobchodních zákazníků. Již teď mohu říci, že tento ročník byl pro nás přínosný," vysvětluje za vystavovatele Denisa Svobodová ze společnosti Marex-net.

Letošní ročník nabídl celkem 328 výstavních stánků s přehlídkou tradičních i nejnovějších produktů a trendů a představil vystavovatele a hosty z celkem 13 zemí včetně České republiky. Pozvání přijali odborníci ze zemí jako Kamerun, Švýcarsko, Polsko, Slovensko, Holandsko, Tunisko, USA, Indie, Maďarsko, Španělsko, Rusko a Itálie. Více informací je k dispozici na www.mojeveletrhy.cz.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí