zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Řecko: Prezentace podnikatelského prostředí a možností obchodní spolupráce mezi oblastí Pierie a zeměmi Visegradské skupiny pořádaná v rámci českého předsednictví "V4"

29.05.2012
Obecné
Zemědělství
Solární energie
Řecko: Prezentace podnikatelského prostředí a možností obchodní spolupráce mezi oblastí Pierie a zeměmi Visegradské skupiny pořádaná v rámci českého předsednictví  V4

Dne 6.6.2012 představí zástupci velvyslanectví "V4" na půdě Obchodní a průmyslové komory Pierie se sídlem v Katerini podnikatelské prostředí svých zemí.


V rámci českého předsednictví Visegradské skupiny se uskuteční ve středu
6. června 2012 v 17:30 hod. v konferenčním sále Obchodní a průmyslové komory Pierie se sídlem v městě Katerini podnikatelská konference na téma :

"PODNIKATELSKÉ PROSTŘEDÍ A PŘÍLEŽITOSTI OBCHODNÍ SPOLUPRÁCE MEZI PIERIÍ A ČLENSKÝMI ZEMĚMI VISEGRÁDSKÉ SKUPINY"

Akci pořádá velvyslanectví České republiky ve spolupráci s Obchodní a průmyslovou komorou Pierie, která se ujala zajištění akce, a za podpory velvyslanectvími Maďarska, Polska a Slovenska. Pro členy skupiny "V4" bude akce příležitostí pro vzájemnou výměnu informací a pro navázaní bližších kontaktů s oblastí Pierie, která je mimo jiné významným turistickým střediskem, do něhož každoročně směřují tisíce turistů z České republiky.

Českou ekonomiku a zahraniční obchod představí účastníkům konference Ing. Miloš Kučera, zástupce velvyslankyně pověřený vedením obchodního a ekonomického úseku Velvyslanectví České republiky v Athénách. Poznamenejme na okraj, že oblast odpadového hospodářství, biozemědělství, agroturistiky a OZE zůstává přes veškerou krizi v Řecku parspektivním oborem pro vývožz českého know-how a výrobků.

ZDROJ: Velvyslanectví ČR v Athénách, upraveno, Enviweb

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí