zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

ŘECKO: Pozvánka k účasti na mezinárodním veletrhu

20.08.2012
Energie
Obecné
ŘECKO: Pozvánka k účasti na mezinárodním veletrhu

Řecko je v ohnisku zájmu nejenom z důvodu probíhajících bouřlivých hospodářských procesů, ale i z důvodu silně se rozvíjejícího trhu s obnovitelnými zdroji energie z důvodu výrazného zdražení tradiční topné nafty a očekávaného dalšího vývoje na energetickém trhu, který povede k výrazné poptávce po úsporných energetických systémech. Tradiční veletrh v Athénách pomáhá k vyhledávání případných obchodních partnerů.   

Pozvánka k účasti na mezinárodním veletrhu
"ENERGY-PHOTOVOLTAIC 2012"
Ve dnech 1.-4.11.2012 se v Athénách uskuteční již 7. ročník energetického veletrhu "ENERGY-PHOTOVOLTAIC 2012", na kterém bude Česká republika zastoupena samostatným stánkem, který zaštiťuje Velvyslanectví České republiky v Athénách v rámci projektů na podporu ekonomické diplomacie Ministerstva zahraničních věcí České republiky.
Mezinárodní veletrh "ENERGY-PHOTOVOLTAIC" je ve svém oboru jedním z největších v Řecku. Je orientován na oblast obnovitelných zdrojů a úspory energie. V roce 2011 se ho zúčastnilo 250 vystavovatelů a navštívilo ho více než 20 tisíc návštěvníků. Letošní již 7. ročník se uskuteční ve dnech 1.-4.11.2012 na athénském výstavišti METROPOLITAN Expo Center, které je v bezprostřední blízkosti Athénského mezinárodního letiště. Pořadatelem je veletržní správa LEADEREXPO (www.leaderexpo.gr).
Po pozitivním ohlasu na účast na předchozích veletrzích se velvyslanectví rozhodlo účast zopakovat i v roce 2012 za podpory Ministerstva zahraničních věcí České republiky. Projekt s názvem "Prezentace českých environmentálních technologií a služeb, jakož i technologií na výrobu energií z obnovitelných zdrojů na 7. mezinárodním veletrhu Watertec-Envirotec/Energy-Photovoltaic 2012" byl zařazen mezi projekty MZV na podporu ekonomické diplomacie.
Vzhledem k omezeným prostředkům řeckého státu na veřejné projekty organizátoři tentokrát upustili od části orientované na ekologické technologie ve vodním a odpadovém hospodářství a posílili část veletrhu věnovanou energetice.
Na stánku České republiky budou mít možnost prezentovat se podniky nabízející výrobky a služby v oblastech:
Dále na:http://www.mzv.cz/athens/cz/obchod_a_ekonomika/veletrhy_a_prezentace_s_ucasti_zu_atheny/pozvanka_k_ucasti_na_mezinarodnim.html

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí