zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Toyota v Paříži předvede nový Auris včetně hybridního kombi

13.09.2012
Ekologická auta
Toyota v Paříži předvede nový Auris včetně hybridního kombi

Toyota představí na nadcházejícím autosalonu v Paříži hned několik novinek. Mezi nimi bude hrát hlavní roli nová generace modelu Auris, který se představí i v provedení Hybrid a konečně také jako kombi. Další novinkou bude nové Verso, které tak završí modelovou obměnu Toyoty v segmentu C.

Nová generace modelu Auris představuje významný krok v produktové ofenzívě značky Toyota na evropském trhu kompaktních automobilů. Oproti předchůdci nabídne odvážnější design, kvalitnější interiér i další zefektivnění hnacího ústrojí. Důležitý je pro evropu návrat verze kombi, na kterou byli zákazníci zvyklí u modelu Corolla, předchůdce Aurisu.


Nové kombi má označení Touring Sports a stane se prvním kombíkem v segmentu C, který bude kromě benzínové a dieselové verze k dispozici také jako full hybrid.
Pro zákazníky ještě náročnější na vnitřní prostornost a variabilitu bude připraveno nové Verso, se zdokonaleným interiérem, upraveným motorem 2.0 D-4D s vyšším výkonem a nižšími emisemi, lepší dynamikou řízení a sníženou úrovní hluku a vibrací.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí