zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Dražba mobilního domku vrcholí. Využijte poslední příležitost si jej prohlédnout

21.09.2012
Ekologické stavění, bydlení
Dražba mobilního domku vrcholí. Využijte poslední příležitost si jej prohlédnout

Aukce mobilního domku má za sebou osmý den a pomalu se blíží do finále. Již nezbývá mnoho a domek získá nového majitele. Máte tedy poslední příležitost si dražený dům prohlédnout. Přijďte se podívat, jak to nakonec všechno dopadne.

Mobilní pasivní domek prozatím poklidně stojí na letňanském výstavišti, ale jeho dveřmi již prošly desítky a stovky zvědavých návštěvníků veletrhu FOR ARCH 2012. K návštěvě bude domek otevřený až do soboty, poté však již poputuje k novému majiteli.

Na Aukro.czse pomalu schyluje k závěru dražby, která trvá od středy 12. září a před sebou má jen několik posledních hodin. Kolik bude konečná cena tohoto domku? To se dozvíme v sobotu v 11,30. Přesně v tuto chvíli bude dražba ukončena a poslední nejvýše přihazující se stane novým držitelem klíčků od mobilního domu, který teprve před několika měsíci vznikal před vašima očima na brněnském výstavišti.

Celý příběh našeho mobilního pasivního domu si připomeneme v komentované závěrečné půlhodině dražby. Tu bude v sobotu od 11. hodiny uvádět Eva Decastelo, a to v rámci doprovodného programu"Pasivní domy - bydlení, které baví".

Přijďte se podívat, jak se budou vyvíjet závěr této neobyčejné dražby, jak to všechno začalo a jak to nakonec všechno dopadne. Najdete nás v Hale 1, sektor E.

Na shledanou se těší Centrum pasivního domu ve spolupráci sH.L.C. s.r.o., AGROP NOVA a. s.a SLAVONA, s.r.o. a dalšími členy sdružení.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí