zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka na exkurzi za dobrými příklady komunální energetiky

06.10.2012
Energie
Urbánní ekologie
Pozvánka na exkurzi za dobrými příklady komunální energetiky

Vážená paní, vážený pane,

jménem Ekologického institutu Veronica a Klimatické koalic si Vás dovolujeme pozvat na exkurzi za dobrými příklady komunální energetiky s využitím obnovitelných zdrojů energie a důsledných opatření na úspory energie ve veřejných i obytných budovách.

Exkurze se uskuteční 7. listopadu 2012. Na programu je setkání se starostkou a prohlídka brněnské městské části Nový Lískovec a návštěva Hostětína - obce s řadou environmentálních projektů.

Podrobný program exkurzí, stejně jako pokyny pro přihlášení jsou v přiložené pozvánce nebo na webových stránkách http://hostetin.veronica.cz/408/planovane_akce/964.

Exkurze je určené zájemcům především z řad starostů, ale i dalších zástupců místních samospráv nebo odborů úřadů s dotčenou tématikou. Rádi uvítáme i účastníky z řad novinářů a široké veřejnosti.

Náklady na organizaci a pořádání exkurze jsou hrazeny z grantu, který laskavě poskytlo Velvyslanectví Spojených států v Praze. Účastníci exkurze platí pouze účastnický příspěvek 200 Kč (zahrnuje lektorovanou prohlídku Novým Lískovcem a Hostětínem, dopravu, oběd v Centru Veronica). Doprava bude zajištěna společným autobusem z Brna.

Pokud máte o nabízenou exkurzi zájem, přihlaste se, prosím, emailem na katerina.fojtu@veronica.cz. Do emailu uveďte Vaše jméno, telefon a instituci, kterou zastupujete. Přihlášky zasílejte nejpozději do 1. listopadu 2012. Po přihlášení se dozvíte číslo účtu pro úhradu poplatku i podrobnější informace k organizaci a programu. Na uvedeném emailu také rádi zodpovíme Vaše případné otázky.

S pozdravem Kateřina Fojtů

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí