zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka na XIII. ročník Fóra pro výměnu informací o nejlepších dostupných technikách

23.10.2012
IPPC
Pozvánka na XIII. ročník Fóra pro výměnu informací o nejlepších dostupných technikách

Ministerstvo průmyslu a obchodu si Vás dovoluje pozvat na již XIII. ročník Fóra pro výměnu informací o nejlepších dostupných technikách. Akce se uskuteční v úterý 27. listopadu 2012 v budově Ministerstva průmyslu a obchodu (Na Františku 32, Praha 1).

Ministerstvo pořádá Fórum pro výměnu informací o nejlepších dostupných technikách (BAT) ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí, Ministerstvem zemědělství a Českou inspekcí životního prostředí a agenturou CENIA. Na akci se každoročně scházejí odborníci zabývající se problematikou integrované prevence z dotčených státních orgánů, krajských úřadů vykonávající státní správu v přenesené působnosti a členové národních technických pracovních skupin tzv. TPS. Více informací o zabezpečení Systému výměny informací o nejlepších dostupných technikách na národní úrovni naleznete na webových stránkách http://www.ippc.cz/ v sekci Systém výměny informací >> Fórum pro výměnu informací.

Program XIII. ročníku Fóra pro výměnu informací o BAT [docx, 290 kB]

Závazná přihláška na XIII. ročník Fóra pro výměnu informací o BAT [docx, 90 kB]

Organizační pokyny:

  • Vyplněnou přihlášku odešlete nejpozději do 22. listopadu 2012, mailto:novonal@mpo.cz nebo se registrujte telefonicky na čísle: 224 853 284.
  • Akce se koná 27. listopadu 2012 v budově Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Na Františku 32, 110 15, Praha 1 - Staré Město, jednací síň č. 239, I. patro.
  • Registrace účastníků od 8:30 hod. do 9:00 hod., oficiální zahájení od 9:00 hod., předpokládaný konec akce v 13:00 hod.
  • Vložné na akci není požadováno.
  • Účast na akci nepotvrzujeme, zprávu Vám zašleme pouze v případě, že Vaši přihlášku nebudeme moci akceptovat.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
8
2. 2018
8-10.2.2018 - Veletrh, výstava
Praha
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí