zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Byl spuštěn nový web České asociace odpadového hospodářství

22.11.2012
Odpady
Byl spuštěn nový web České asociace odpadového hospodářství

Česká asociace odpadového hospodářství, která od září výrazně zintenzivnila svou činnost, nyní spouští zcela nové webové stránky. Stránky jsou umístěny na adrese www.caoh.cz . Staré stránky, které nebyly celých 7 let aktualizovány byly smazány. Hotova je nyní veřejná část nového webu. Dále pokračují práce na neveřejné části webu (intranetu, resp. uživatelské zóně), která bude členům asociace po přihlášení nabízet spektrum dalších odborných informací, jako jsou informace z jednání interních pracovních skupin ČAOH, aktuální podrobné informace o přípravě a vyjednávání odpadové legislativy v EU, sekce dotazů a odpovědí na odborné otázky členů ČAOH, budou zde k dispozici některé formuláře plynoucí z odpadové legislativy, interní informace, dokumenty, sdělení pro členskou základnu, apod.

"Nový web vnímám jako důležitý komunikační kanál, kterým bude ČAOH průběžně sdělovat své postoje, jak odborné, tak široké veřejnosti a médiím. Zároveň bude místem, kde budou členové ČAOH sdílet potřebné odborné a interní informace," říká ředitel ČAOH Ing. Petr Havelka.

Pokud vás bude zajímat, čím se ČAOH aktuálně zabývá, nebo jaké jsou postoje tohoto sdružení k některým odborným otázkám, navštivte prosím webwww.caoh.cz.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o.
17
1. 2018
17-18.1.2018 - Seminář, školení
Praha
18
1. 2018
18.1.2018 - Konference
Praha
19
1. 2018
19-21.1.2018 - Seminář, školení
Praha 6
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí