zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Novinky 7.G: Připravované číslo a dárek k předplatnému

24.11.2012
Obecné
Novinky 7.G: Připravované číslo a dárek k předplatnému
  1. PŘIPRAVOVANÉ ČÍSLO: Na co se můžete těšit?
  2. FOTOGALERIE: Klimakemp, Milan Štefanec, Svatá Helena
  3. TIŠTĚNÁ 7.G: Nová prodejní místa
  4. VÁNOČNÍ DÁREK: Česká malebnost v Rumunsku

PŘIPRAVOVANÉ ČÍSLO
Na co se můžete těšit?

V posledním letošním čísle Sedmé generace se dočkáte tématu fragmentace krajiny, reportáží z rakouské férové čokoládovny a moravské biovinice, článků o hřbitovním zahrádkaření, evropských fondech, žalovaných ex-ministrech životního prostředí, televizním pořadu Nedej se! nebo počítačové hře Botanicula; chybět nebudou ani recenze filmu Cesta do lesa a knihy The Spirit Level. Šestka vyjde ve druhé polovině prosince, do té doby si ještě můžete dočítat pětku.

FOTOGALERIE
Klimakemp, Milan Štefanec, Svatá Helena

Na webu 7.G je k prohlédnutí nejen minule avizovaná fotoreportáž Vojty a Anežky Pelikánových z ekvádorského městečka Salinas, ale i fotogalerie z klimatického kempu v Porýní, k rozhovoru s Milanem Štefancem nebo k článku Pavla Klvače o životě krajanů v banátské Svaté Heleně. Stačí kliknout sem.

TIŠTĚNÁ 7.G
Nová prodejní místa

Sedmou generaci si můžete nejen předplatit, včetně elektronických formátů do čteček a mobilů, ale stále také zakoupit na našich prodejních místech, nově též v plzeňském Obchůdku Naděje a olomouckém Pí centru. Od prosince pak domlouváme i další prodejnu zdravé výživy v Pardubicích. Velmi uvítáme vaše tipy na další prodejní místa po celé České republice, pište nám je prosím na redakční e-mail sgenerace@hnutiduha.cz.

VÁNOČNÍ DÁREK
Česká malebnost v Rumunsku

Jak se žije výše zmíněným českým krajanům ve vesnici Svatá Helena v rumunském Banátu? Sociologický, ale i přírodovědný pohled na tamější život a krajinu loni zachytili studenti a pedagogové Fakulty sociálních studií a Lesnické a dřevařské fakulty v Brně v knížce Příroda a krajina v okolí Svaté Heleny. Nyní ji můžete získat k předplatnému Sedmé generace, nebo ji spolu s předplatným věnovat jako dárek k blížícím se Vánocům.
Pokud byste chtěli Sedmou generaci podpořit jiným způsobem, klikněte prosím na http://www.sedmagenerace.cz/podporte-7g. Nově jsme zřídili i možnosti přímých plateb libovolné částky, drobná pomoc vás tedy nyní bude stát už opravdu jen pár kliků. Mockrát děkujeme.
Hezké dny vám přeje redakce 7.G.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí