zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Hlasujte pro Stromy místo letáků. Podpoříte výsadby v regionech

23.02.2013
Les
Hlasujte pro Stromy místo letáků. Podpoříte výsadby v regionech

Ode dneška až do 4. března probíhá na stránkách www.makro.cz internetové hlasování Stromy místo letáků, kde projekty z celé republiky soutěží o grant na jarní výsadbu stromů. Cílem iniciativy Nadace Partnerství a společnosti MAKRO Cash & Carry je snížit počet zasílaných papírových letáků a podpořit sázení stromů. Za každého zákazníka, odebírajícího elektronický leták namísto papírového, věnovala společnost MAKRO Nadaci Partnerství 20 korun. Nyní může veřejnost hlasováním ovlivnit, které projekty nashromážděné peníze na výsadbu stromů obdrží.

Kontakt Nadace Partnerství:

  • Ivana Adámková, koordinátorka grantů na výsadbu stromů, e-mail: ivana.adamkova@nap.cz, tel.: 515 903 131, mobil: 608 704 389, profesní odbornost: výsadby stromů, zeleň ve městě i v krajině, ochrana přírody
  • Adéla Badáňová, PR a komunikace, e-mail: adela.badanova@nap.cz, tel.: 515 903 123, mobil: 721 468 231

Kontakt MAKRO Cash & Carry: Kateřina Pištorová, Internal Communications Manager, e-mail: katerina.pistorova@makro.cz

Odkaz na hlasování: http://www.makro.cz/public/Vseobecne/Elektronicke-letaky/Stromy-namisto-letaku/Hlasovani-2012

Poznámky pro editory

. Nadace Partnerství se výsadbou stromů dlouhodobě zabývá. Od roku 2004 se díky finančním příspěvkům nadace a dobrovolné práci aktivních lidí podařilo v České republice vysadit více než 54 tisíc stromů a keřů. Pokud by se všechny tyto dřeviny uspořádaly do jedné řady, vznikla by dlouhá alej, která by mohla lemovat například cestu z Brna do Karlových Varů.

. Stromy místo letáků jsou iniciativou, kterou již čtvrtým rokem pořádá Nadace Partnerství ve spolupráci s velkoobchodní společností MAKRO Cash & Carry ČR. Za každého zákazníka, který se na internetu zaregistruje k odběru elektronických letáků namísto papírových, věnuje společnost MAKRO Nadaci Partnerství 20 korun. Získané peníze pak směřují na podporu projektů výsadeb stromů.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí