zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Krátce - různé

30.04.2013
Obecné
Krátce - různé

Z PROGRAMU SCHŮZE VLÁDY ČR, která se koná ve čtvrtek 2. května 2013 v 09:00 hod. v zasedací síni budovy Úřadu vlády, Praha 1, nábřeží E.Beneše 4

8.
Návrh poslanců Jiřího Papeže, Pavola Lukši, Ladislava Skopala a Pavla Kováčika na vydání zákona, kterým se mění zákon č. 115/2000 Sb., o poskytování náhrad škod způsobených vybranými zvláště chráněnými živočichy, ve znění pozdějších předpisů (sněmovní tisk č. 976)
č.j. 410/13
Předkládá: ministr a předseda Legislativní rady vlády

17.
Informace o plnění usnesení vlády České republiky ze dne 16. listopadu 2010 č. 818, ke Zprávě o Metodickém pokynu k přípravě a realizaci Krajinných integrovaných plánů rozvoje
č.j. 359/13 - bod 12 schůze vlády 17.4.2013
Předkládá: ministr životního prostředí

Česká asociace odpadového hospodářství si vybrala PR agenturu Stance Communications. Asociace sdružuje podnikatelské subjekty v oblasti využívání, odstraňování, svozu, sběru a recyklace odpadů, kde zastupuje více než 80 firem. V současnosti posiluje svoji PR komunikaci zejména kvůli připravovaným změnám v legislativě týkající se odpadového hospodářství.

Nově spojená advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners, působící v Česku i na Slovensku, patrně otevře v dohledné době pobočku v Plzni. Uvažuje také o Ostravě. Naopak na Slovensku zůstane jen bratislavská kancelář. V českém prostředí se bude firma profilovat na menších právních oborech, jako je právo životního prostředí nebo energetické právo.

Ministr zemědělství Petr Bendljmenujeke 2. květnu novéhogenerálního ředitele státního podniku Povodí Labe Václava Beránka (46). Nový šéf vzešel z výběrového řízení, do kterého se přihlásilo 11 uchazečů.
Václav Beránekdosud působilv oboru stavebnictví a inženýrství pro dopravní stavby. Je absolventem Vysokého učení technického v Brně - Ústavu soudního inženýrství.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí