zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Bureau Veritas zahajuje spolupráci v oblasti vzdělávání v Západočeském kraji

06.09.2013
Ekologické vzdělání a výchova
Bureau Veritas zahajuje spolupráci v oblasti vzdělávání v Západočeském kraji

BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. rozšiřuje své působení v oblasti vzdělávání též na Západočeský kraj. Zahajuje spolupráci se Školicím střediskem Dýšina u Plzně, které nabízí širokou škálu školení v příjemném prostředí areálu golfového parku.

Středisko bylo vybudováno Racionalizační agenturou s.r.o. za podpory Evropské Unie. Naleznete zde nejmodernější vybavení včetně interaktivních tabulí, multimediálního centra i učebny upravené k využití kompenzačních pomůcek pro sluchově postižené. Samozřejmostí je i bezbariérový přístup pro tělesně postižené osoby.

Pilotním projektem se pro tento region stane odborný kurz Manažer kvality ISO 9001:2008, který se koná 30. října 2013. Je určen pro všechny představitele vedení kvality, pracovníky útvarů řízení kvality, kontrolory a další, kteří se podílejí na řízení kvality, a to pro všechny obory. Absolvováním kurzu získáte základní znalosti procesního přístupu k managementu kvality a strukturovaný přehled o požadavcích normy ISO 9001:2008. Detailní informace k tomuto kurzu naleznete na: www.bvtraining.cz nebo www.racionalizace.cz.

O společnosti BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o.

Certifikační a inspekční společnost BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. je součástí mezinárodní skupiny Bureau Veritas, která je lídrem celosvětového certifikačního trhu a poskytuje komplexní služby v oblastech kvality, hygieny, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, životního prostředí a společenské odpovědnosti. Důvěryhodnost společnosti podtrhuje tradice a dlouholetá zkušenost sahající až do roku 1828. Celosvětově působí společnost Bureau Veritas ve 140 zemích, kde má síť 930 kanceláří a 330 laboratoří. Přes 59 tisíc zaměstnanců Bureau Veritas poskytuje služby více než 400 tisícům klientů. Na území České republiky je Bureau Veritas zastoupena již více než 100 let a zaměstnává více jak 100 profesionálů.

Mezi hlavní služby, které v České republice poskytuje, patří: certifikace systému managementu a výrobková certifikace, inspekce potravin a zemědělských komodit, testování a laboratorní analýzy, technické inspekce v průmyslu, periodické kontrolní služby provozovaných zařízení, kontrolní činnosti ve stavebnictví, služby v oblasti lodního průmyslu, kontrolní služby pro finanční sektor, školení a vzdělávání. Služby nejsou zaměřeny na vybraná odvětví nebo tržní segmenty, ale jsou poskytovány napříč odvětvími, bez ohledu na rozsah či charakter. Pro specifické případy jsou využíváni zahraniční auditoři, inspektoři a další experti.

O společnosti Racionalizační Agentura s.r.o.

Racionalizační Agentura s.r.o. je realizačně poradenská firma s výhradním zastoupením REFA pro ČR. Podílí se na poradenství zaměřené na organizaci práce, časové hospodářství a rozvoj podnikání. Specializuje se na školení, tréninky pracovníků a kontinuální proces zlepšování (KVP). Dále pomáhá klientům zefektivnit a optimalizovat výrobu, zavést vybrané metody štíhlé výroby a nastavit optimální systém firemního vzdělávání. Pro školení, semináře a konference využívá nové Školicí středisko Dýšina, Hoŕomyslická 148, které leži v blízkosti hotelu Golf Park Plzeň.

Kontakt:

BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o.
Miroslava Jůnová - Marketing Manager
Tel.: +420 210 088 211
miroslava.junova@cz.bureauveritas.com

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí