zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Krátce - různé

01.10.2013
Obecné
Krátce - různé

Změna ve vedení SFŽP ČR
V pondělí 16. září 2013 byl odvolán z funkce náměstka ekonomického úseku Ing. Theodor Bernt a k 17. září 2013 byl ve vedení úseku pověřen dočasným zastupováním Ing. Miloš Rybička, dosavadní vedoucí Odboru financování projektů.

rádi bychom Vám představili nového tiskového mluvčího Strany zelených, kterým je JAN ŽÁČEK.
Jan Žáček vystudoval Marketingovou komunikaci a PR na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy, působil jako tiskový mluvčí největší mládežnické organizace Junák, později nastoupil jako tiskový mluvčí Ministerstva zemědělství. Vedle zkušeností s komunikací, marketingem a PR má také profesní zkušenosti z neziskového sektoru.
Jako tiskový mluvčí Strany zelených bude mít na starosti veškerou komunikaci s médii a mediální výstupy SZ v předčasných volbách.

Ministr životního prostředí Tomáš Podivínský dnes podepíše dodatek k memorandu uzavřenému 3. června 2011 mezi ministerstvem životního prostředí, Sdružením automobilového průmyslu AutoSAP a Svazem dovozců automobilů. Cílem je převést finanční prostředky vybrané z registračních poplatků vozidel na podporu energetických úspor v budovách.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí