zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Další česká odpadová firma vstoupila do ČAOH

07.10.2013
Odpady
Další česká odpadová firma vstoupila do ČAOH

Se začátkem měsíce října se Česká asociace odpadového hospodářství opět rozrostla o dalšího člena.

Po červnovém vstupu významné recyklační společnosti AMT s.r.o. Příbram, která se specializuje z velké části na recyklaci skla, tedy na jeho materiálové využití, nyní do ČAOH vstupuje litvínovská společnost CELIO a.s.

Společnost CELIO a.s. byla založena již v roce 1993. Od té doby prošla řadou změn v rámci svého postupného vývoje. Dnes patří společnost mezi středně velké firmy s převážně regionálním významem. Své zákazníky však má na území většiny krajů v České republice. Převážně se společnost zaměřuje na kraj Ústecký, Středočeský a Plzeňský. Hlavním předmětem činnosti je nakládání s pevnými odpady. Ve svém areálu v Livtínově CELIO postupně úspěšně rozvíjí různé způsoby nakládání s odpady, včetně přípravy odpadů na energetické využití při procesech spoluspalování v k tomu určených zdrojích.

"Jsem rád, že další úspěšná odpadářská firma rozšířila počet členů naší asociace. Probíhající odborná diskuze v portfoliu našich členů a shoda nad základními cíli ČAOH, pomáhá k tomu, abychom jako asociace přispěli odborným a konstruktivním pohledem převážné části odpadového sektoru k důležitým otázkám, které s sebou vývoj v odpadovém hospodářství přináší," říká Petr Havelka, ředitel ČAOH.

Zdroj: ČAOH (www.caoh.cz)

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí