zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Představitelé teplárenského průmyslu se sjedou do Hradce Králové

09.01.2014
Energie
Představitelé teplárenského průmyslu se sjedou do Hradce Králové

Ve dnech 15. - 17. dubna 2014 bude v královéhradeckém Kongresovém centru Aldis probíhat již 20. ročník největší výstavyz oboru teplárenství a energetiky s názvem Teplárenské dny 2014.Teplárenské dny v Hradci Králové navazují na úspěšné ročníky v Brně, Praze, Ostravě a Plzni.

"Akce je zaměřena velmi široce, od surovin přes výrobu a distribuci tepla až po poslední kohoutek u radiátoru českých domácností. Všichni si zde najdou svá témata. Mezi tradiční účastníky patří nejen zástupci energetických společností, ale i odborná a laická veřejnost, která má zájem o informace z těchto oborů," popisuje obsah akcejednatelka pořadatelské agentury Adéla Trávníčková.

Výstava se neustále rozvíjí o nové obory a nabídku pro účastníky. Ti mohou nejen shlédnout výstavu teplárenských technologií a novinek, ale v rámci doprovodného programu mohou navštívitrůzné workshopy a konference z oblasti energetiky, teplárenství, plynárenství, výroby chladu, elektroenergetiky a podnikové ekologie.Najdou zde například témata ochrany životního prostředí, problematiku energetických zdrojů neboinformace o nejnovějších normách v této oblasti.

Návštěvnost loňského ročníku předčila očekávání
V loňském roce měli návštěvníci možnost shlédnout novinky od desítek vystavovatelů. "Poslední ročník svou návštěvností předčil všechna očekávání a hravě porazil předchozí ročníky. Sjela se odborná i laická veřejnost nejen z celé České republiky, ale i okolních států. Teplárenství má v Česku velmi důležitou tradici i historii," uzavírá Adéla Trávníčková.

Markéta Fixová

Více informací najdete: www.teplarenske-dny.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí