zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Skutečnou hrozbou pro světové klima je geoinženýrství

12.01.2014
Klimatické změny
Skutečnou hrozbou pro světové klima je geoinženýrství
Současné počasí na naší Zemi bychom mohli charakterizovat výrazem "klimateroristický chaos". Klimateroristé svými technologiemi (chemtrails, různé radiace z různých zdrojů) se snaží namíchat v různých částech světa co nejextrémnější výkyvy, takže některé země (USA) jsou sužovány extrémním chladem, jiné (UK) mimořádnými záplavami, a třeba u nás zatím marně čekáme na trochu mrazu (mně teda nechybí), takže stále více Čechů je právě teď ochotno věřit ideji globálního oteplování. (:-)

Ale nebojme se, jsme v pořadí, určitě na nás ještě plánují nějaké ty holomrazy, ledové bouře a tak. I když vzhledem k vysoké zaplněnosti evropského prostoru zájemci o manipulace klimatu, kteří si vzájemně maří své snahy, jim to nemusí vycházet. V posledních dnech se ukázalo na satelitních snímcích několik snah o extrémní počasí nad naším územím, které se rychle a záhadně rozplynuly, zřejmě byly vzápětí likvidovány jinou technologií, možná jiného hráče, možná si stejný tým zkoušel zbraň i protizbraň. Takže podle mého názoru jsme byli od vánoc ušetřeni plánované několikacentimetrové ledovky na celém území i jiných povětrnostních lahůdek (viz meteorologické předpovědi, které jsou vlastně oznamováním plánů klimateroristů). (Dokumentaci mám, ale nebyl čas napsat článek.)

Ano, Matka Země se jistě tímto počasím taky sama o své vůli čistí, ale je nepochybné, že meteorologické zbraně celosvětově stále jedou naplno ...

Pro vysvětlení chaotického chování počasí používají nevědomí či zaprodaní meteorologové a novináři stále všeobecné zaklínadlo "globální oteplování". Je legrační, že podle nich "globální oteplování" může za všechno: za extrémně nízké i extrémně vysoké teploty, za hurikány i za letošní málo hurikánů v USA, za povodně i sucho, za přibývání ledu v Arktidě i Antarktidě ... (Viz aktuální článek Mike Adamse: Historicky nízké teploty v USA dokazují globální oteplování. Nebo snad ne?)

Proto přikládám/překládám pěkný souhrnný článek o geoinženýrství, nic převratně nového, ale výborně vydokumentovaný, může dobře posloužit pro argumentaci. Jednotlivé odkazy (anglicky) jsou velmi zajímavé a mnohé by stály za samostatný překlad, uvidíme.
Zdroj: =Orgonet=
orgo-net.blogspot.cz
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí