zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

TPS Nakládání s těžebním odpadem

24.06.2014
Odpady
Geologie
IPPC
TPS Nakládání s těžebním odpadem

Na základě informace poskytnuté Evropskou komisí, že se bude revidovat referenční dokument o nejlepších dostupných technikách (BAT) "Nakládání s hlušinou a odpadní horninou při hornické činnosti", byla reaktivována členská základna evropské technické pracovní skupiny (TWG - členové Sevilly). Návazně v současné době reaktivujeme členskou základnu národní technické pracovní skupiny (TPS).

V souvislosti s revizí dokumentu "Reference document on BAT for Management of Tailings and Waste-Rock in Mining Activities" (anglický originál) a jeho verze v češtině "Referenční dokument o BAT pro Nakládání s hlušinou z úpravy a těžby při hornické činnosti", se bude pro revidovaný referenční dokument používat nový vhodnější název "Referenční dokument o BAT Nakládání s těžebním odpadem". Pro původní "Referenční dokument o BAT pro nakládání s hlušinou z úpravy a těžby při hornické činnosti" bude tento název zachován.

Současně došlo k přejmenování názvu národní technické pracovní skupiny. Původní název TPS Odstraňování následků těžby je nahrazen novým názvem TPS Nakládání s těžebním odpadem.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí