Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Evidenční povinnosti při nakládání s odpady a přeprava odpadů v roce 2016 aneb budete připraveni?

12.1.2016, Praha, Hotel Barceló

Evidenční povinnosti při nakládání s odpady a přeprava odpadů v roce 2016 aneb budete připraveni? Téma školení: Školení, ve kterém vás seznámíme se současnými zákonnými povinnostmi v evidenci odpadů a přepravy NO. Zaměříme se i na aktuální problematiku výkupů kovů v praxi. Představíme očekávané změny v průběžné evidenci odpadů a ohlašování přepravy NO v roce 2016. Reagujeme také na právě schválenou změnu zákona o odpadech a připravované změny vyhlášek. Nezapomeneme ani na povinnosti spojené: ose zpětnými odběry os označováním odpadů (identifikační listy, sběrové nádoby ...) Dále Vás upozorníme na termíny v procesu ohlašování produkce a nakládání s odpady do systému ISPOP s následným zpracováním dat v systému ISOH. Obsah kurzu: oLegislativní přehled OH - platné předpisy, novinky a připravované změny oObecné povinnosti při nakládání s odpady vyplývající ze zákona o odpadech č. 185/2001 Sb. oEvidence odpadu - rozsah a četnost oEvidence přepravy nebezpečných odpadů - současný a připravovaný stav oPraktické příklady v evidenci odpadů a přepravy, na co si dát pozor oZpětný odběr oOznačování a balení odpadu oOhlašování - systém ISPOP - Integrovaný systém plnění ohlašovacích povinností oNástroje v OH - ISOH - informační systém odpadového hospodářství a dostupnost informací Organizace školení: Školení proběhne v časovém rozmezí od 10:00 do 15:00 se dvěma přestávkami, ve kterých pro vás připravíme občerstvení a poskytneme vám prostor pro individuální dotazy. Každý účastník od nás obdrží osvědčení o absolvování školení. Těšíme se na Vás. Kurz je určen pro všechny zájemce.

Pořadatel:

INISOFT s.r.o.
Partnerská akce

Základní informace o akci


Název akce: Evidenční povinnosti při nakládání s odpady a přeprava odpadů v roce 2016 aneb budete připraveni?
Termín konání akce: 12.1.2016
Místo konání akce: Praha, Hotel Barceló
Adresa konání akce: Na Strži 32, Praha 14
Web: http://www.inisoft.cz/skoleni/detail/id/109
Kontakt: Simona Novotná
E-mail: novotna@inisoft.cz
Telefon: 777665153

Druh akce: Seminář, školení
Tématické zaměření akce: Bioodpady | BOZP | EIA | EMS | Environmentální poradenství | Environmentální účetnictví | Firemní ekologie | Chemické látky | IPPC | Odpady | Recyklace | Sanace, staré zátěže | Zpětný odběrDalší akce od stejného pořadatele


Související odborné akce
Search
Partneři
Inisoft s.r.o.
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist