Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

PODNIKOVÝ EKOLOG - rekvalifikační kurz, akreditovaný MŠMT (leden - červen 2016, Hradec Králové)

26.1-17.6.2016, EMPLA s.r.o. Hradec Králové - konferenční sál

Rekvalifikační kurz, akreditovaný MŠMT a MV, je zaměřen na získání vědomostí o všech složkách životního prostředí, o technologiích sloužících k omezování úniku škodlivých látek a k jejich likvidaci. Přehledným způsobem jsou rovněž probrány právní a ekonomické aspekty ochrany životního prostředí i nutné technické znalosti.

Kurz je členěn dle jednotlivých oborů (ochrana ovzduší, vodní hospodářství, nakládání s odpady a obaly,  chemické látky a prevence závažných havárií, posuzování vlivů na životní prostředí, hygiena práce atd.). V rámci každého oboru bude proveden výklad povinností vyplývající z dané legislativy, ukázky vedení povinných provozních záznamů, hlášení a evidencí a vyhrazen dostatečný prostor pro diskusi účastníků kurzu.

Součástí studia jsou i odborné exkurze (např. na spalovnu odpadu, čistírnu odpadních vod, úpravnu pitných vod, do analytických a ekotoxikologických laboratoří a další).

 Rekvalifikační kurz je organizován formou šesti třídenních soustředění, pořádaných s odstupem 14 dnů až 3 týdnů, s možností zajištění ubytování. Kurz zakončuje kontrolní test a písemná práce zaměřená na konkrétní problematiku podniku účastníka. Celková vyučovací doba včetně vypracování práce je cca 123 hodin. Na přednášení jednotlivých předmětů se podílejí vysokoškolští pedagogové, odborníci MŽP, pracovníci inspektorátů ČIŽP a referátů ŽP a specialisté z odborných firem. Každý absolvent obdrží osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností pro pracovní činnost Podnikový ekolog (dle vyhlášky MŠMT ČR č. 176/2009 Sb.). Podmínkou k získání rekvalifikace je ukončené minimálně středoškolské vzdělání.

Účastnický poplatek činí 25 800,- Kč (dle zákona o DPH je toto plnění osvobozené od daně bez nároku na odpočet daně). Účastnický poplatek obsahuje vložné včetně studijních materiálů, drobné občerstvení. Nezahrnuje poplatek za ubytování a stravování!

Závaznou přihlášku lze vyplnit zde: http://empla.cz/podnikovy-ekolog-17-rocnik-akreditovaneho-rekvalifikacniho-kurzu/formular

Základní informace o akci


Název akce: PODNIKOVÝ EKOLOG - rekvalifikační kurz, akreditovaný MŠMT (leden - červen 2016, Hradec Králové)
Termín konání akce: 26.1-17.6.2016
Místo konání akce: EMPLA s.r.o. Hradec Králové - konferenční sál
Adresa konání akce: Za Škodovkou 305, 503 11 Hradec Králové
Web: http://empla.cz/podnikovy-ekolog-17-rocnik-akreditovaneho-rekvalifikacniho-kurzu
Kontakt: Ing. Zuzana Bílková, Ing. Lucie Jasinková
E-mail: marketing@empla.cz
Telefon: 495 218 875, 606 069 932

Druh akce: Seminář, školení
Tématické zaměření akce: BOZP | EIA | EMS | Firemní ekologie | Hluk | Chemické látky | IPPC | Odpady | Ovzduší | Příroda | VodaSouvisející odborné akce
Search
Partneři
Bureau Veritas
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist