Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Dělení nákladů na teplo při společném měření odebraného tepla a rozúčtování nákladů na vytápění v praxi

7.3.2016, Praha, Hotel Tristar

Seminář je určen pracovníkům firem, bytových družstev, realitních kanceláří spravujících bytové i nebytové objekty a další odborné veřejnosti zabývající se problematikou rozúčtování nákladů na vytápění a společnou přípravu teplé vody pro dům na konečné spotřebitele nebo rozdělením nákladů za dodávku tepelné energie při společném měření odebrané tepelné energie pro více odběrných míst nebo v případě, že jsou z odběrného místa zásobovány objekty různých vlastníků. 1. ledna 2016 vstoupila v platnost jednak novela zákona o službách č. 67/2013 Sb. a zcela nová a dlouho očekávaná vyhláška MMR č. 269/2015 Sb. o rozúčtování nákladů na vytápění a společnou přípravu teplé vody pro dům, která nahradila původní vyhlášku č. 372/2001 Sb., ale také vyhláška MPO č. 405/2015 Sb., o způsobu dělení nákladů za dodávku tepelné energie při společném měření odebraného množství tepelné energie, která nahradila původní vyhlášku č. 366/2010 Sb. Seminář je připraven tak, aby účastníky podrobně seznámil s novými předpisy a jejich aplikací v praxi. Tradičně velký prostor bude věnován dotazům účastníků a odpovědím na ně včetně individuálních konzultací.
 
Program semináře:
  1. Zahájení semináře
  2. Zákon č. 67/2013 Sb., kterým se upravují některé otázky související s poskytováním plnění spojených s užíváním bytů a nebytových prostorů v domě s byty (po novele č. 104/2015 Sb.)     
  3. Rozúčtování nákladů na vytápění a společnou přípravu teplé vody pro dům podle nové vyhlášky č. 269/2015 Sb.                                                                                
  4. Způsob dělení nákladů za dodávku tepelné energie při společném měření odebraného množství tepelné energie podle nové vyhlášky č. 405/2015 Sb.
  5. Povinnosti vyplývající z vyhlášky č. 194/2007 Sb., kterou se stanoví pravidla pro vytápění a dodávku teplé vody (po novele č. 237/2014 Sb.) a jejich aplikace v praxi                                                         
  6. Diskuse, individuální konzultace, závěr semináře.
Lektoři: JUDr. Josef Darebný - Ministerstvo pro místní rozvoj, Ing. Milan Balcer - Ministerstvo průmyslu a obchodu

Základní informace o akci


Název akce: Dělení nákladů na teplo při společném měření odebraného tepla a rozúčtování nákladů na vytápění v praxi
Termín konání akce: 7.3.2016
Místo konání akce: Praha, Hotel Tristar
Adresa konání akce: U Sluncové 14, Praha 8, 180 00
Web: http://energeticky-institut.cz/deleni-nakladu-na-teplo-pri-spolecnem-mereni-odebraneho-tepla-a-rozuctovani-nakladu-na-vytapeni-v-praxi/
Kontakt: Václav Žáček
E-mail: vzacek@energeticky-institut.cz
Telefon: 724550035
Pořadatel: Energetický institut

Druh akce: Seminář, školení
Tématické zaměření akce: Energie | Vytápění, zatepleníSouvisející odborné akce
Search
Partneři
Ekologický oskar
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist