Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

AZBEST - ZNÁME ŘEŠENÍ

25.4.2017, Praha, Konferenční centrum CITY - Pankrác

Témata přednášek:
AZBEST KOLEM NÁS, VÝSKYT AZBESTU Z POHLEDU BĚŽNÉHO ČLOVĚKA A ODBORNÍKA
DOZOR SANAČNÍCH PRACÍ
NAKLÁDÁNÍ S NEBEZPEČNÝM ODPADEM ZE STAVEB
KDY A PROČ PROVÁDÍME KONTROLNÍ MĚŘENÍ
ŘÍZENÁ DISKUZE O PŘEDNÁŠENÝCH TÉMATECH

Cílem semináře je ukázat rozdíl mezi prací oborníků a dalších, kteří se zabývají problematikou azbestu a poukázat na výhody, které přináší práce specialistů při posuzování výskytu azbestových materiálů a jeho likvidaci v bytové i průmyslové výstavbě.

Přinese porovnání rozdílu práce specialisty na vyhledávání azbestové zátěže s jinými profesemi, které se k výskytu azbestu často vyjadřují.

Představí činnost inspekčního orgánu pro průzkum staveb a dozor při odstraňování azbestu. Nastíní důvody proč využívat nestranné odborné kontroly, co je obsahem kontroly a jak dozor řeší nesrovnalosti při provádění sanace azbestu.

Seminář přinese informace o způsobu nakládání s azbestovým odpadem a kontaminovanými materiály. Zodpoví otázku proč je důležité zjišťovat přítomnost azbestu v ovzduší budov. Jak se měření provádí, jakou legislativou se řídí. A jak se k měření přistupuje v praxi.
Závěrem bude řízená diskuze o přednášených tématech. Otázky je možné klást i na nakládání s dalšími nebezpečnými odpady, které se mohou na stavbách vyskytovat a to zejména na kontaminace polycyklickými aromatickými uhlovodíky (PAU). Otázky je možné klást i na další nebezpečné materiály ve stavbách např. KORKOLIT.

Vložné: 1620,- Kč bez DPH 

Pořadatel:

UŽITEČNÉSEMINÁŘE.CZ
Partnerská akce

Základní informace o akci


Název akce: AZBEST - ZNÁME ŘEŠENÍ
Termín konání akce: 25.4.2017
Místo konání akce: Praha, Konferenční centrum CITY - Pankrác
Adresa konání akce: Na Strži 65/1702, 140 62 Praha 4 - Pankrác
Web: http://www.uzitecneseminare.cz/seminare/azbest--zname-reseni--praha-136.html
Kontakt: Hana Šimánková
E-mail: info@uzitecneseminare.cz
Telefon: 733105655

Druh akce: Seminář, školení
Tématické zaměření akce: Ekologické stavění, bydlení | Firemní ekologie | Legislativa | Odpady | Politika | RecyklaceDalší akce od stejného pořadatele


Související odborné akce
Search
Partneři
RENARDS dotační, s.r.o.
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist