Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Vodní hospodářství 2016

3.3.2016, Praha, Hotel Tristar

Seminář je určen všem začínajícím i zkušeným pracovníkům z praxe, jak z podnikatelské sféry, tak i orgánů státní správy, kteří mají za úkol vypořádat se s povinnostmi v oblasti vodního hospodářství. Je připraven tak, aby vydal ucelenou informaci o povinnostech, které vyplývají z platných předpisů. Podstatné změny v současnosti přináší nové nařízení vlády č. 401/2015 Sb., které vstoupilo v platnost 1. ledna 2016 a nahradilo původní nařízení vlády č. 61/2003 Sb., o ukazatelích a hodnotách přípustného znečištění povrchový vod a odpadních vod, náležitostech povolení k vypouštění odpadních vod do vod povrchových a do kanalizací a o citlivých oblastech. Dalším bodem programu budou zkušenosti České inspekce životního prostředí z výkonu kontrolní činnosti. Tradičně velký prostor bude věnován dotazům účastníků a odpovědím na ně včetně individuálních konzultací. 
 
Program:
  1. Právní povaha povrchových a podzemních vod
  2. Práva a povinnosti organizací při nakládání s vodami
  3. Vodní díla a povinnosti jejich vlastníků
  4. Nové nařízení vlády o ukazatelích a hodnotách přípustného znečištění povrchových vod a odpadních vod, náležitostech povolení k vypouštění odpadních vod do vod povrchových a do kanalizací a o citlivých oblastech
  5. Zkušenosti České inspekce životního prostředí z praxe
  6. Diskuse, individuální konzultace, závěr semináře
 

Lektor:   Ing. Robin Náse - Česká inspekce životního prostředí 

Základní informace o akci


Název akce: Vodní hospodářství 2016
Termín konání akce: 3.3.2016
Místo konání akce: Praha, Hotel Tristar
Adresa konání akce: U Sluncové 14, 180 00 Praha 8
Web: http://energeticky-institut.cz/vodni-hospodarstvi-2016/
Kontakt: Václav Žáček
E-mail: vzacek@energeticky-institut.cz
Telefon: 724550035
Pořadatel: Energetický institut

Druh akce: Seminář, školení
Tématické zaměření akce: VodaSouvisející odborné akce
Search
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist