Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Pozvánka na kurz Manažer a Auditor systémů řízení

25.10.2010  |  252× přečteno      vytisknout článek

Listopadový kurz Manažer a Auditor systémů řízení od organizací Ekobest a EQ Servis se bude věnovat systému managementu kvality (QMS), environmentálního managementu (EMS) a  bezpečnosti práce (SM BOZP). Necháte se pozvat?

Organizace Ekobest a EQ servis zvou na kurz pro pracovníky podniků či poradců, kteří zavádí nebo mají zaveden systém managementu kvality (QMS), environmentálního managementu (EMS) a systém bezpečnosti práce (SM BOZP). Tento intenzivní kurz pomůže získat teoretické znalosti a příklady praktických řešení z naplňování požadavků QMS dle normy ISO 9001, EMS dle normy ISO 14001 a SM BOZP dle normy OHSAS 18001 a odhalí jejich vhodnou a vzájemnou integraci.

Samostatný blok "Interní auditor systémů řízení" Vám poskytne jak teoretické znalosti z plánování, přípravy, provedení a zdokumentování auditu systémů řízení, tak praktické příklady z řešení různých událostí, které se mohou během auditu vyskytnout.

Jednotlivé přednášky jsou řazeny v logickém uspořádání, tak, jak činnosti v oblasti systémů řízení v podnicích obvykle probíhají. Součástí kurzu jsou i praktická cvičení, kdy účastníci budou vtaženi do procesu tvorby či zlepšování ISŘ a do procesu plánování a přípravy auditu systému řízení, hodnocení zjištění z auditů a hodnocení neshod.


Orientační členění přednášek intenzivního kurzu:
23. listopadu 2010 (úterý)09:30 -  Příjezd, prezence
10:00 - Zahájení kurzu, představení, organizační záležitosti
 - Úvod do ISŘ, návaznosti, normy, vstupní analýza
 - Dokumentace systémů řízení + Záznamy a jejich řízení, Politika, Environmentální aspekty, Rizika a nebezpečí, Procesy
18:00 - Ukončení, ubytování
19:00 - Večerní posezení s grilováním24. listopadu 2010 (středa)09:00 - Odpovědnost a pravomoc, Cíle a Programy, Požadavky právních a jiných předpisů, Monitorování a měření, Hodnocení souladu
- Realizace produktu - plánování, nákup, výroba, měřící zařízení, Řízení provozu, Havarijní připravenost a reakce
- Lidské zdroje - výcvik, Infrastruktura, Komunikování
- Neshoda, nápravné a preventivní opatření
- Přezkoumání vedením
18:30 - Ukončení25. listopadu 2010 (čtvrtek)09:00 - Zásady provádění interních auditů (plánování, příprava, provádění a vyhodnocování interního auditu ISŘ
- Požadavky na auditora a záznamy z auditu
- Zjištění z auditu a jejich hodnocení - průběh auditu
- Test interního auditora
16:00 - Ukončení a vyhodnocení kurzu, odjezd


Počet míst uchazečů našeho intenzivního kurzu je omezen, proto neotálejte s přihlášením!

Informace pro zájemce


Účastníci kurzu po úspěšném složení zkoušek auditora obdrží "Certifikát auditora ISŘ" a dále "Osvědčení Manažer ISŘ" s potvrzením o rozsahu a náplni kurzu.

Cena intenzivního kurzu (8 400 Kč vč. DPH) zahrnuje účast na intenzivním kurzu, manuály, CD (vzory záznamů a dokumentů v oblasti ISŘ), které budou účastníkům kurzu předány při prezenci, obědy, občerstvení během přednášek a dále večerní posezení s grilováním. Cena nezahrnuje ubytování (to si zajišťuje a hradí každý sám).

V případě splnění stanovených podmínek je možné na kurz čerpat dotaci (a to včetně cestovného a náhrady mzdy) z programu "Vzdělávejte se!" (informace na http://portal.mpsv.cz).

Kurz proběhne v salónku Penzionu Za vodou, Poděbradova 2014, Dvůr Králové nad Labem (www.penzionzavodou.cz) Situační plánek, popř. popis cesty Vám zašleme po Vašem závazném přihlášení na kurz.


V případě zájmu zašlete prosím závaznou přihlášku na adresu:
- EKOBEST s.r.o., Elišky Krásnohorské 798, 544 01 Dvůr Králové n. L., nebo na email: rutrle@ekobest.cz, nebo na fax: 499 620 118, nebo
- EQ Servis s.r.o., Na Kopečku 500/3, 669 02 Znojmo, nebo na mail: hybsova@eqservis.cz, nebo na fax 515 220 520.

Platbu provádějte převodem na číslo účtu: 171891442/0300 tak, aby bylo kursovné 9.11.2010 na našem účtu. Při platbě uvádějte konstantní symbol: 0308, variabilní symbol: 201005 a jako specifický symbol uveďte, prosím, své IČO.

Na Vaši účast se těší za organizátory intenzivního kurzu Lenka Čtvrtníková, Zdeňka Hybšová, Jan Rutrle a Ondřej Lazárek.


Související články


Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek

Zatím žádný příspěvek
můžete na tento článek reagovat jako první...


EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.Search
Partneři
Bureau Veritas
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist