Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Zpravodaj WATENVI 2010

16.02.2010  |  72× přečteno      vytisknout článek

Veškeré dění - vystavovatelé, semináře i přednášky - budou soustředěny do příjemného prostředí nového pavilonu P.

Komunální technika poprvé společně s veletrhem Watenvi


Nabídka služeb a technologií pro města a obce, Komunální technika, Nakládání s komunálními odpady, Zdroje energií, Městský mobiliář a mechanizace k údržbě ve-řejných prostranství jsou obory, které se budou letos prezentovat na veletrhu URBIS TECHNOLOGIE, který proběhne souběžně s Mezinárodním vodohospodářským a eko-logickým veletrhem WATENVI. Oproti minulým ročníkům, kdy se firmy zabývající se komunální technikou a službami prezentovali na dubnových Stavebních veletrzích Brno, tak dochází k zásadní změně. Veletrhy Brno, a.s. proto zvou zástupce technických služeb a představitele měst a obcí k prezentaci na veletrhu WATENVI, který se uskuteční na brněnském výstavišti ve dnech 25. - 27. května 2010. Cílem nového modelu je vytvořit vysoce odborný veletrh, který prezentuje vodohospodářské technologie a současně komplexně řeší potřeby komunální sféry. Jak vyplynulo z průzkumu návštěvníků WATENVI 2009, celkem 75 procent dotázaných uvedlo, že by uvítalo rozšíření veletrhu o komunální techniku.
Krátce po řádném termínu podání přihlášek jsou již přihlášeni lídři trhu! Za všechny můžeme jmenovat Some Jindřichův Hradec, P&L spol. s r.o., Cime s.r.o., Dvořák sva-hové sekačky, Zálesí, Haiteco a další.Seminář "Městské technologie" za účasti odborníků z celého světa


Především pracovníkům státní správy a samosprávy, vědecké a výzkumné sféry, studentům vysokých škol i širší odborné veřejnosti bude určen seminář "Městské technologie", který se uskuteční v rámci WATENVI 27. května. Seminář organizuje Ministerstvo pro místní rozvoj ČR ve spolupráci s Ústavem územního rozvoje a Mezinárodní federací pro bydlení a plánování (IFHP). Vystoupí na něm  přední světoví odborníci z oblasti urbanismu a životního prostředí, kteří se zaměří na následující témata: Výroba a distribuce energií, Energeticky úsporné stavby, Vodní hospodářství, Doprava a mobilita, a Odpadové hospodářství - management zdrojů.
Seminář tématicky navazuje na světový kongres IFHP, který se konal loni v září v Berlíně a zaměřil se právě na téma Městské technologie. Zvláštní důraz byl kladen na změny klimatu a nezbytnou potřebu energetických úspor. "Jednotlivé přednášky, workshopy a diskuse na tomto kongresu měly mimořádně vysokou úroveň. Většina přednášejících nejen pojmenovávala hrozby, kterým budeme nuceni v blízké budouc-nosti čelit, ale zároveň nabízela možná řešení, jak v rámci rozvoje měst na nové situace reagovat. Na závěr kongresu vznikla myšlenka uspořádat ve vybraných zemích semináře, shrnující průběh a závěry kongresu," uvedl Jaromír Stejskal, jednatel společnosti SAURA.CZ, s.r.o.Kongres starostů a primátorů bude na brněnském výstavišti v květnuWATENVI má ambici stát se největším centrem setkání tuzemských a zahraničních firem z oblasti vodohospodářství, zpracování odpadů, environmentálních technologií a komunální techniky se zástupci státní správy, regionů, měst a obcí. Během tří dnů se uskuteční řada odborných seminářů přednášek a zajímavých akcí. Poprvé se bude při WATENVI konat 17. kongres starostů a primátorů.

Oborově největší výstavní projekt ve střední a východní Evropě - Mezinárodní vodo-hospodářský a ekologický veletrh WATENVI,  zahrnuje Mezinárodní vodohospodář-skou výstavu VODOVODY-KANALIZACE, kterou pořádá Sdružení oborů vodovodů a kanalizací SOVAK ČR, a Mezinárodní veletrh techniky pro tvorbu a ochranu životního prostředí ENVIBRNO. Veškeré dění - vystavovatelé, semináře i přednášky - budou soustředěny do příjemného prostředí nového pavilonu P. 

Schodiště do druhého patra k sálu P4

pavilon P - Schodiště do druhého patra k sálu P4

Vstupní prostor pavilonu P

Vstupní prostor pavilonu PVíce informací naleznete na www.watenvi.cz

Jana Tyrichová
manažer PR a reklamy WATENVI
Tel. +420 541 152 890, Fax: +420 541 152 889, E-mail: jtyrichova@bvv.cz


Související články


Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek

Zatím žádný příspěvek
můžete na tento článek reagovat jako první...


EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.Search
Partneři
RENARDS dotační, s.r.o.Bureau Veritas
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist