Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Bureau Veritas podpořila projekt Vzdělávejte se pro stabilitu

24.09.2012  |  44× přečteno      vytisknout článek

vzděláníCertifikační společnost Bureau Veritas Czech Republic se aktivně zapojila do jeho programu a bude od tohoto měsíce nabízet pomoc českým firmám, které se i touto cestou snaží o udržení pracovních míst.

Oznámilo to vedení společnosti.
 
Projekt Vzdělávejte se pro stabilitu má přispět k udržení zaměstnanosti v podnicích a k posílení odborné znalosti zaměstnanců. Byl zahájen 17. září letošního roku a potrvá do konce srpna 2015. Na jeho realizaci je v první fázi určeno 400 milionů Kč z evropských fondů. Po vyhodnocení výsledků se předpokládá uvolnění dalších až 400 milionů.
Cílem je podpořit udržení pracovních míst u těch zaměstnavatelů, kteří se v souvislosti s negativním vývojem ekonomiky v České republice nacházejí v přechodně obtížné hospodářské situaci a dočasně nejsou schopni svým zaměstnancům přidělovat práci ve sjednaném rozsahu. Zaměstnavatelům bude umožněno, aby pro své zaměstnance v době, kdy jim nejsou schopni přidělit práci, realizovali odborný rozvoj. Tím dojde kromě udržení pracovních míst k naplnění druhého, neméně podstatného cíle projektu - zvýšení kvalifikace zapojených zaměstnanců.
Firmy mohou podávat žádosti od poloviny září. Pokud budou žádosti podány správně, nemělo by podle ministra práce a sociálních věcí Jaromíra Drábka řízení trvat déle než měsíc.
 
Bureau Veritas poskytne v této souvislosti odbornou pomoc nejen při návrhu vzdělávacích akcí, ale i při přípravě žádosti o zapojení do projektu. Firma se tak nemusí zabývat příslušnou legislativou a všechny potřebné podklady budou dodány na "klíč". Divize Bureau Veritas Training zajišťuje i příslušné semináře a vzdělávací akce.
 
Podpora je určena všem organizacím bez ohledu na jejich velikost či odvětví. Je vhodná jak pro komerční sektor, tak pro vládní instituce a zařízení.
 
Společnost Bureau Veritas Czech Republic je součástí mezinárodní skupiny Bureau Veritas, která je lídrem celosvětového certifikačního trhu a poskytuje komplexní služby v oblastech kvality, hygieny, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, životního prostředí a společenské odpovědnosti. Na území České republiky je zastoupena již přes 100 let a zaměstnává více než 100 profesionálů.
 
Bureau Veritas,  která je schválena více než 35 národními akreditačními úřady k poskytování certifikačních služeb, celosvětově působí ve 140 zemích, kde má síť 940 kanceláří a 340 laboratoří. Přes 52 tisíc jejích zaměstnanců poskytuje služby více než 400 tisícům klientů.
 
 
 
 
O společnosti BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o.
 
Mezi hlavní služby, které v České republice poskytuje, patří certifikace systému managementu a výrobková certifikace, inspekce potravin a zemědělských komodit, testování a laboratorní analýzy, technické inspekce v průmyslu, periodické kontrolní služby provozovaných zařízení, kontrolní činnosti ve stavebnictví, služby v oblasti lodního průmyslu, kontrolní služby pro finanční sektor, školení a vzdělávání.
Služby nejsou zaměřeny na vybraná odvětví nebo tržní segmenty, ale jsou poskytovány napříč odvětvími bez ohledu na jejich rozsah či charakter. Pro specifické případy jsou využíváni zahraniční auditoři, inspektoři a další experti.
 
 
Kontakt:
 
Miroslava Jůnová
Marketing Manager
BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o.
Telefon: +420 210 088 224
 
Anna Kotranová
Training Manager
BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o.
Telefon: +420 210 088 268


Související články


Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek

Zatím žádný příspěvek
můžete na tento článek reagovat jako první...


EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.Search
Partneři
Bureau VeritasRENARDS dotační, s.r.o.
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist