Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Pozvánka na Webináře (on-line semináře) 2017

13.02.2017  |  39× přečteno      vytisknout článek

onlineWebináře budou probíhat vždy od 09:30 do cca 11:00, na YouTube ...

24.02.2017 - Řešení nerovnoměrností při návrhu domovních a malých ČOV

Popis webináře: Nerovnoměrnost je jedna z okolností, s níž je při návrhu biologického čištění obtížné se vyrovnat. Webinář poskytne náměty na řešení a nabídne i vhodné výrobky, s jejichž pomocí se s problémem dá popasovat a vyřešit ho. Otázka nabyla na významu po tom, co se dále zpřísnily a zpřísňují požadavky na odstranění dusíku.


31.03.2017 - Srážkové vody a možnosti řešení jejich využití v malém i velkém

Popis webináře:  Tím, jak se problematikou, jako firma zabýváme, tak objevujeme další a další KNOW HOW, u tak zdánlivě jednoduché činnosti jako je zachytit srážkovou vodu a využít ji.


28.04.2017 - ČOV AS-HSBR - nová konstrukce SBR reaktoru

Popis webináře: Připravili jsme pro Vás webinář pro nově prezentovanou komunální ČOV určenou pro čištění splaškových vod produkovaných např. z bytových souborů, restaurací, hotelů, penzionů a dalších. Na webináři bude představena nová konstrukce SBR reaktoru pod obchodním názvem AS-HSBR, její hlavní výhody, typy nádrží, možnosti osazení a další.


26.05.2017 - Vývoj technických řešení a nové směry při úpravě a čištění odpadních vod a jejich opětovného využívání

Popis webináře: ASIO je partnerem řady technologických průmyslových firem a díky výzkumu získává průběžně i další KNOW HOW v oblasti úpravy a zejména recyklace odpadních vod.


30.06.2017 - Dotace na domovní ČOV a úskalí při jejich získávání

Popis webináře: ASIO ve spolupráci s firmou ProVenkov zpracovalo  řadu žádostí o dotace pro obce a části obcí a tak může nabídnout fundované informace z této oblasti, což může být cenné zejména pro obce. V nabídce pro tuto oblast je bezplatné posouzení možnosti získání dotace.

 

28.07.2017 - Objekty na stokových sítích

Popis webináře: Odprezentována bude problematika čerpacích šachet (jejich navrhování a provoz) a
odlehčovacích komor, včetně ekonomiky výstavby a dále i novinek, jako třeba multifunkčních protizápachových filtračních elementů do kanalizačních šachet.

 

25.08.2017 - Zápach a jeho řešení v malém i velkém, předcházení vzniku

Popis webináře:  Desodorizace je obor, který se v poslední době začal intenzivněji rozvíjet a to zejména nejrůznějším aktivitám, které si uvědomují, že vliv na zdraví se nedá dlouhodobě podceňovat. ASIO se tradičně touto problematikou zabývá a má co nabídnout.

22.09.2017 - Úprava vod pro domácnosti a průmysl

Popis webináře: Úprava vody jako taková pracuje s různými možnostmi úpravy vody dle požadavků jednotlivých odvětví a spotřebišť, pro která má být upravená voda využita. To závisí na požadované kvalitě, která má být v různých spotřebištích použita. Různé kvality vody je dosaženo různými technologiemi úpravy vody, které nové technologie nabízí.

 

27.10.2017 - Ostrovní dům a jeho komplexní a parciální řešení

Popis webináře: Oblast, ve které potkávají všechny aktivity ASIO NEW a zároveň i oblast, kde je neustále rozšiřováno KNOW HOW, a to i oblasti jako je využití obnovitelné energie.

 

24.11.2017 - AS-DEHYDRÁTOR - odvodňování kalu ve světle nové legislativy

Popis webináře: S rozvojem technologií ČOV pro obce je třeba také řešit otázky minimalizace produkce kalů a ekonomiky jejich zpracování - touto problematikou se bude zabývat zmíněný webinář.

 

15.12.2017 - Nové výrobky a technologie pro rok 2018 

Popis webináře: Bilancování roku 2017 - aneb co se povedlo výzkumu a vývoji připravit pro rok 2018. Nové výrobky, nové technologie a zkušenosti z realizovaných novinek.

 

Bližší informace k jednotlivým bezplatným webinářům najdete na: http://www.asio.cz/cz/seminare. Dotazy prosím směřujte na plotenym@asio.cz, tel.: 724 768 192.

 

Webináře budou probíhat vždy od 09:30 do cca 11:00, na YouTube ... viz

https://www.youtube.com/user/ASIOczechrepublic/live


Související články


Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek

Zatím žádný příspěvek
můžete na tento článek reagovat jako první...


EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.Search
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist