Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

AKTUALIZACE REFERENČNÍCH DOKUMENTŮ PRO IPPC

07.01.2004  |  134× přečteno      vytisknout článek

V sekci „Nejlepší dostupné techniky“ v části originály BREF, byla provedena aktualizace - stažení Referenčních dokumentů z evropského serveru pro IPPC v Seville, na server www.ippc.cz..........

Na tomto portále, v sekci „Nejlepší dostupné techniky“ v části originály BREF, byla provedena aktualizace - stažení Referenčních dokumentů z evropského serveru pro IPPC v Seville, na server www.ippc.cz.
Dokumenty, které byly nahrazeny jsou k nalezení v archívu na této webové stránce.
Jedná se o aktualizaci těchto referenčních dokumentů evropských pracovních skupin – TWG:

 1. Z „Textile processing“ byl stáhnut dokument BREF (07.03) a navěšen do sloupce „originál“ na řádek „výroba textilu“ místo stávajícího dokumentu BREF (11.02).
 2. Z „Large Volume Inorganic Chemicals – Ammonia, Acid & Fertilisers“ byl stáhnut dokument D1 (05.03) a navěšen do sloupce „originál“ na řádek „Velkoobjemové plynné a kapalné anorganické chemikálie“ místo stávajícíh o dokumentu MR (12.01)
 3. Z „Large Volume Inorganic Chemicals – Solid & Others“ byl stáhnut nový dokument MR (07.03) a navěšen do sloupce „originál“ na řádek „Velkoobjemové pevné anorganické látky“.
 4. Z„Organic fine chemicals“ byl stáhnut nový dokument MR (07.03) a navěšen do sloupce „originál“ na řádek „Čisté organické chemikálie“
 5. Z „Economic and cross media issues under IPPC“ byl stáhnut dokument D2(09.03) a navěšen do sloupce „originál“ na řádek „Ekonomické aspekty a vícesložkové vlivy“ místo stávajícího dokumentu D1 (11.02).
 6. Z „Surface treatment of metals“ byl stáhnut dokument D1 (08.03) a navěšen do sloupce „originál“ na řádek „ Povrchové úpravy kovů“ místo stávajícího dokumentu MR (05.02).
 7. Z „Slaughterhouses and Animal By-products byl stáhnut dokument FD (09.03) a navěšen do sloupce „originál“ na řádek „Jatka a zařízení na zneškodňování nebo zhodnocování zvířecích těl a živočišného odpadu“ místo stávajícícho dokumentu D1(01.03).
 8. Z „Waste Incineration“ byl stáhnut dokument D1 (05.03) a navěšen do sloupce „originál“ na řádek „ Spalovny komunálního odpadu“ místo stávajícího dokumentu MR (12.01).
 9. Z „Waste Treatments (previously Waste Recovery/Disposal activities) “ byl stáhnut dokument D1 (02.03) a navěšen do sloupce „originál“ na řádek „Nakládání s ostatními odpady “ místo stávajícího dokumentu FD (02.03).
 10. Z „Intensive Livestock Farming“ byl stáhnut dokument BREF (07.03) a navěšen do sloupce „originál“ na řádek „ Intenzivní chovy zvířat “ místo stávajícího dokumentu BREF (11.02).
 11. Z „Food, Drink and Milk processes “ byl stáhnut dokument D2 (05.03) a navěšen do sloupce „originál“ na řádek „Mlékárenský a potravinářský průmysl“ místo stávajícího dokumentu D1 (04.02).
 12. Z„Surface treatments usign solvents“ byl stáhnut dokument MR (05.03) a navěšen do sloupce „originál“ na řádek „Povrchová úprava s použitím rozpouštědel“ .
 13. Z „Monitoring systems“ byl stáhnut dokument BREF (07.03) a navěšen do sloupce „originál“ na řádek „Monitorování emisí “ místo stávajícího dokumentu BREF (11.02).
 14. Z „Emissions From storage of bulk or dangerous materials “ byl stáhnut dokument D2 (07.03) a navěšen do sloupce „originál“ na řádek „ Emise ze skládek“ místo stávajícího dokumentu D1 (09.01).

Zdroj: www.ippc.cz


Související články


Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek

Zatím žádný příspěvek
můžete na tento článek reagovat jako první...


EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.Search
Partneři
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist