Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Soutěž pro neprofesionální fotografy

27.06.2000  |  125× přečteno      vytisknout článek

Pro vítězné fotografie finanční odměna

Obvodní úřad v Praze 8, odbor životního prostředí a Fotoklub Praha 8 pod záštitou ministra životního prostředí p. RNDr. Miloše Kužvarta vyhlašují 7. ročník soutěže pro neprofesionální fotografy ČLOVĚK ? OCHRÁNCE A TVůRCE ?Životní prostředí není jen živá příroda, ale i to, co je tvořeno v interakci s člověkem. Člověk prostředí přetváří, přizpůsobuje se mu a také, bohužel, z nedbalosti nebo pocitu lidské nadřazenosti, ničí.? Pořadatelé soutěže chtějí upozornit na zpětné dopady veškerého konání, na význam a nezbytnost šetrného přístupu k životnímu prostředí, a to nejen vnějšímu, ale také vnitřnímu. Do soutěže budou přijímat snímky zobrazující krajinu, venkovská sídla a městské prostředí, život a děje v nich. Zvláštní cenu získá snímek zobrazující pracovní prostředí. 1. cena ................................. 3.000,-Kč 2. cena .................................. 2.000,-Kč 3. cena .................................. 1.000,-Kč Zvláštní cena ...................... 1.500,-Kč Pořadatelé si vyhrazují právo některou cenu neudělit. KALENDÁŘ A PODMÍNKY SOUTĚŽE Soutěže se mohou zúčastnit pouze neprofesionální fotografové. Předepsaný formát: min. 24 x 30 cm, max. 30 x 40 cm a odvozeniny. Počet fotografií není omezen. Fotografie černobílé i barevné. Autoři vítězných snímků budou odměněni fotografickým materiálem dle stanovených hodnot. Své práce mohou doplnit krátkým vysvětlujícím textem o maximálním počtu 50ti slov. V y h l á š e n í s o u t ě ž e : 1. 6. 2000 U z á v ě r k a s o u t ě ž e : 30. 12. 2000 V y h o d n o c e n í s o u t ě ž e : 5. 1. 2001 V ý s t a v a v y b r a n ý c h p r a c í v hale Obvodního úřadu v Praze 8: leden - únor 2001 v některém dalším městě ČR: březen ? duben V r á c e n í f o t o g r a f i í : po skončení obou výstav O z n a č e n í s n í m k ů : na zadní straně každé fotografie uveďte název snímku a rok jeho vzniku jméno autora úplnou adresu, případně E-Mail I n f o r m a c e : tel. 02/22 805 705, E-Mail: Anna.Behalova@P8.MePNeT.CZ Fotografie posílejte na adresu: Obvodní úřad v Praze 8, odbor životního prostředí, A. Běhalová U Meteoru 8, 180 48 Praha 8 O výsledcích soutěže budou autoři informováni.


Související články


Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek

Zatím žádný příspěvek
můžete na tento článek reagovat jako první...


EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.Search
Partneři
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist