Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

REKVALIFIKAČNÍ KURZ PODNIKOVÝ EKOLOG

22.07.2003  |  127× přečteno      vytisknout článek

REKVALIFIKAČNÍ KURZ PODNIKOVÝ  EKOLOG Centrum pro osvětu, vzdělávání a informace v ochraně prostředí a zdraví EMPLA spol. s r.o. Hradec Králové pořádá ve spolupráci s Ústavem ochrany životního prostředí Univerzity Pardubice 5. REKVALIFIKAČNÍ KURZ podle vyhlášky Ministerstva práce a sociálních věcí ČR č. 21/91 Sb., ve znění vyhlášky č. 324/1992 PODNIKOVÝ EKOLOG Rekvalifikační kurz je zaměřen na získání vědomostí o všech složkách životního prostředí, o technologiích sloužících k omezování úniku škodlivých látek a k jejich likvidaci. Přehledným způsobem jsou rovněž probrány právní a ekonomické aspekty ochrany životního prostředí i nutné technické znalosti. Součástí studia jsou i odborné exkurze (např. na spalovnu odpadu, na ČOV, úpravnu pitných vod, do analytických a ekotoxikologických laboratoří). Rekvalifikační kurz je organizován formou šesti třídenních soustředění, pořádaných s odstupem jednoho měsíce, s možností zajištění ubytování. Kurz zakončuje závěrečná písemná práce zaměřená na konkrétní problematiku podniku účastníka. Celková vyučovací doba včetně vypracování práce je cca 120 - 125 hodin. Na přednášení jednotlivých předmětů se podílejí vysokoškolští pedagogové, odborníci MŽP, pracovníci inspektorátů ČIŽP a referátů ŽP a specialisté z odborných firem. Každý absolvent obdrží osvědčení s celostátní platností. ORGANIZAČNÍ POKYNY: 1. Místo konání: Hradec Králové, listopad 2003 – červen 2004. 2. Přihlášky k účasti na semináři: řádně vyplněnou závaznou přihlášku zašlete do 30. 9. 2003 poštou na adresu: EMPLA spol. s.r.o., nebo faxem na číslo: 49 521 88 75 ul. Za Škodovkou 305 503 11 Hradec Králové Vedoucí akce, informace: Mgr. Denisa Pelikánová, Ing. Naděžda Čičovská tel. 49 521 15 79, e-mail: empla@telecom.cz Po telefonické dohodě je možné se přihlásit i během měsíce října, v případě že nebude naplněna kapacita kurzu. Kapacita kurzu je omezena – maximálně 20 účastníků. 3. Úhrada semináře: Účastnický poplatek činí 21 000,- Kč = (20 000,- Kč) 5% DPH (1 000,- Kč) a obsahuje vložné včetně studijních materiálů. Nezahrnuje poplatek za ubytování a stravování! (Ubytování je možno zajistit.) Naše DIČ: 228 – 42195667, IČO: 42195667. Platbu uhraďte před konáním 1. soustředění na účet č. 659340257/ 0100 KB Hradec Králové. Variabilní symbol: 20031101. 4. Daňový doklad, potvrzení o platbě: Daňový doklad bude účastníkům kurzu vydán na základě prokázaného zaplacení - u prezence na 1. soustředění. Účast na akci potvrzujeme. 5. Stornovací podmínky po datu uzávěrky: Při neúčasti na kurzu účastnický poplatek nevracíme. Pokud nebyl poukázán na náš účet, bude dodatečně za nedodržení storno podmínek fakturován. V případě Vaší neúčasti je nutné vyslat náhradníka nebo přihlášku z vážných důvodů písemně stornovat – nejméně však 5 pracovních dnů před konáním I. soustředění. Storno poplatek činí 30% účastnického poplatku. Potvrzení závazné přihlášky bude považováno za souhlas s organizací a cenou semináře.


Související články


Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek

Zatím žádný příspěvek
můžete na tento článek reagovat jako první...


EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.Search
Partneři
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist