Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Energetický projekt 2004

18.11.2004  |  zdroj: HN  |  125× přečteno      vytisknout článek

Energetický projekt 2004 V plném proudu jsou přípravy dalšího, již třetího ročníku soutěže ENERGETICKÝ PROJEKT, která chce hledat a propagovat energeticky úsporné projekty významně připívající ke zlepšení životního prostředí. Celá akce je připravována jako doprovodný program výstavy ECO-CITY, která se uskuteční ve dnech 9.-12. 3. 2005 v rámci komplexu jarních výstav zaměřených na komunální sféru.
Soutěž je vypsána v kategoriích:
Nízkoenergetické budovy pro bydlení, školství, zdravotnictví, sociální péči, kulturní a administrativní činnosti.
Energeticky efektivní územní systémy.
Snížení energetické náročnosti v průmyslu zavedením inovativních postupů, technologií, materiálů nebo modernizací stávajícího energetického hospodářství.
Vyhlášení výsledků bude součástí slavnostního večera 11. ročníku veletrhu životního prostředí a úspor energie 10. března 2005.
KATEGORIE SOUTĚŽE
Nízkoenergetické budovy pro bydlení, školství, zdravotnictví, sociální péči, kulturní a administrativní činnosti - výstavba nebo renovace stávajících budov s dosažením minimálně nízkoenergetického standardu.
Projekty
Investiční akce
Energeticky efektivní územní systémy - vytápění, osvětlování.
Projekty
Investiční akce
Snížení energetické náročnosti v průmyslu zavedením inovativních postupů, technologií, materiálů nebo modernizací stávajícího energetického hospodářství.
Projekty
Investiční akce
ORGANIZAČNÍ PODMÍNKY
Přihlášku do soutěže může podat každá fyzická nebo právnická osoba, která se podílela na zpracování projektu nebo na realizaci či přípravě investiční akce. Přihlašovaný projekt je třeba zaslat společně s průvodní zprávou a grafickou a textovou dokumentací na jednotlivých listech formátu A4 (zůstává majetkem organizátorů s právem publicity při zachování autorských práv).
Porota bude složena ze zástupců vyhlašovatelů soutěže a nezávislých odborníků. Podmínkou pro zařazení projektu do soutěže je včasné doručení podkladů a úhrada soutěžních poplatků.
Vyhlášení výsledků proběhne v březnu 2005 u příležitosti konání veletrhu ECO-CITY 2005. Nejlepší studentské práce budou oceněny zvláštní cenou poroty.
Uzávěrka zaslání přihlášek: 1. 12. 2004.
Uzávěrka zaslání dokumentace: 7. 1. 2005. Dokumentaci je nutno doručit či zaslat v zapečetěné obálce na adresu: ABF, a.s., pracoviště Prosek, Mimoňská 645, Praha 9 s označením ENERGETICKÝ PROJEKT, a to do 7. ledna 2005.


Související články


Poslední diskuse k článku - 1 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek
Je vyhlásená suťaž na priemyselnú konštrukciu solárneho čerpadla
Dovoľujem si Vás a ďalších z radov Vašich čitateľov upozorniť na vyhlásenie súťaže na stránke www.solarnecerpadlo.szm.sk . Jedná sa o patentovaný produkt v segmente úspor energie a nákladov na zabezpečovanie tepla. Dôvod prečo je navrhnuté čerpadlo poháňané výhradne tepelnou energiou slnka je jednoznačný. Šetrí náklady užívateľovi a nesporne je prínosom z pohľadu životného prostredia, nakoľko využíva obnoviteľné zdroje energie. Pracuje na princípe využitia zmeny objemu hnacieho média vo vzťahu k teplote. Je určené pre zapojenie so solárnym panelom ako obehové prečerpávanie a jeho ďalšie využitie je možné ako čerpadlo pre rôzne druhy kvapalín. Predmetom úlohy pre riešiteľa, ktorý sa zapojí do súťaže je, navrhnúť optimálnu konštrukciu pre priemyselné vyhotovenie a navrhnúť pracovné médium.

vloženo: 28.11.2004 10:30     vložil:  M. Bezděk Reagovat 
zobrazit všechny příspěvky

EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.Search
Partneři
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist