Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

„Energie-Raum-Gebäude – ERG“: jedinečná inspirace pro profesionály

03.03.2005  |  130× přečteno      vytisknout článek

Aktuální přehlídka veškerých technických oborů pro dům a budovy na veletrhu ERG od 26.-29. dubna 2005 v Novém Vídeňském veletržním centru.

Nové výstaviště opět zviditelní Vídeň jako místo setkávání expertů ze střední a východní Evropy.

Již dobře známý, v České republice prestižní vídeňský „Aquatherm“, poprvé proběhne ve stejném termínu s odborným veletrhem pro obor elektrotechniky „Power Days“ a v rámci nového počinu, Reed Exhibitions Messe Wien, veletrhu „Energie-Raum-Gebäude ERG“ rozšíří tradiční zaměření „Aquathermu“ o nové obory, jako bezpečnost, osvětlení a systémy komunikace v budovách.

Nový termín veletrhu na konci dubna 2005  - měsíc po skončení ISH – Vám dá možnost seznámit se s žhavými novinkami Evropského trhu a navázat přímý kontakt s novými partnery v Rakousku a dalších zemích.

Veškeré technické novinky a aspekty, které se dají použít v budovách a na budovách, budou zastoupeny na veletrhu a dohromady „Aquatherm“ a „Power Days“ dají jedinečný kompletní přehled vzájemně navazujících oborů. Tato široká tématika těchto oborů na jedné výstavní ploše v hlavním městě Rakouska nedaleko českých hranic, určitě zaujme pozornost české odborné veřejnosti. Veletrh je také výjimečný tím, že je určen pro experty z oboru technického zařízení budov.

Tento veletrh se těší velké oblibě také mezi českými odborníky, kteří navštívili veletrh Aquatherm již v letošním roce. Tento veletrh byl pro ně velmi zajímavý a byl přínosem především v tom, že zde shlédli tu skutečnost, že Rakousko je země zaměřená na tzv. „čistou energii“, netradiční zdroje vytápění, spalování dřevního odpadu apod., což je jistě v dnešní době věc aktuální. Některé z firem mají již své stálé pozvání na tento veletrh od vystavovatelů, se kterými obchodují a navázali obchodní vztah právě na veletrhu.

Také z tohoto pohledu se již firmy těší na další ročník.

O veletrhu ERG Vás budou informovat také odborná média, jako je Technický týdeník nebo časopis Automatizace, Stavební listy.

Kompletní přehled oborů:

témata ERG ("Energie-Raum-Gebäude"):

- sanita/koupelna

- vytápění, obnovitelné zdroje energie, využití solární energie, tepelná čerpadla, příslušenství, čerpadla, potrubí a armatury, izolace, spojovací technika

- vzduchotechnika a klimatizace

- bezpečnostní technika

- technika budov

- měření, řízení a regulace

- vybavení dílen, vzdělávání, poradenství

"Power Days":

- elektroinstalační technika

- technika osvětlení

- informační a komunikační technika v budovách

- bezpečnostní technika

- služby a servis

Cílové skupiny návštěvníků ERG:

- instalační a montážní firmy - sanita (zdravotní technika) a vytápění

- velkoobchodní firmy - sanita (zdravotní technika) a vytápění

- technici a plánovací kanceláře

- architekti

- stavební firmy

- zadavatelé zakázek ve stavebnictví

- vykonavatelé stavebních prací

- správci budov

- správci veřejných budov

- firmy z oboru energetiky

- výrobci klimatizace

- výrobci vzduchotechniky

- technické stavební kanceláře

- orgány technické kontroly

- firmy z oboru facility management

- designéři

- technici a odborníci na bezpečnostní systémy

- elektrotechnici

Nové trendy a komplexní vývoj v oboru si vyžádají v České republice jako součásti EU, lepší informace a nové kontakty.

Doprovodný program ERG se stará o výměnu informací a zkušeností i přenos know-how – poradenská střediska a infomační středisko „Normy EU – Budovy“, přednášky expertů z oboru zajištění kvality vody a ovzduší, hygieny, optimalizace využití surovin a zdrojů, kontaktní středisko pro Českou republiku v rámci kontaktního fóra „Nová Evropa“. Toto kontaktní fórum prohloubí vztahy mezi východem a západem, bude usnadněna komunikace a přitom nevzniknou žádné problémy s dorozumíváním – pořadatel má k dispozici tlumočníky a bude podporovat organizaci termínů rozhovorů, jakož i navazování partnerství.

SHK – pódium (sanita, vytápění, klimatizace)

Nabídka kontaktního fóra ERG

Na veletrhu ERG ve Vídni najdou návštěvníci z ČR vynikající zázemí.

Přijďte se přesvědčit na stánek Kontaktního fóra pro střední a východní Evropu, v jehož rámci bude po celou dobu veletrhu k dispozici Středoevropský kontaktní servis s česky hovořícím asistentem, který Vám může pomoci například s uzavíráním kontraktů s vhodnými vystavovateli.

Kontaktní fórum ve spolupráci s pořadatelem veletrhu, firmou Reed Exhibitions Messe Wien, organizuje společnost Schwarz & Partner s.r.o. Praha.

Návštěvníkům z České republiky zde poskytneme všechny dostupné informace, včetně:

- odborných konzultací,

- zprostředkování kontaktů a schůzek s vystavovateli,

- zajištění tlumočení,

- přípravy vhodného prostředí k obchodnímu jednání,

- zajištění dopravy a ubytování návštěvníkům z ČR.

Firma Schwarz & Partner dále nabízí podnikům a podnikatelům pomoc při vyhledání kontaktů na rakouské partnery. Stačí, když zájemce zašle na naši elektronickou adresu své kontaktní údaje a stručný profil své firmy, případně firmy, kterou hledá ke spolupráci. My jsme pak schopni vhodné partnery propojit a zprostředkovat jim vzájemné setkání.

Středoevropský kontaktní servis poskytne přehled vystavovatelů, kteří mají zájem o obchodní zastoupení v České republice, nebo v České republice hledají subdodavatele.

Dále Vás bude informovat o rakouských sdruženích a svazech, které jsou zastoupeny na veletrhu, poskytneme informace o odborném tisku v Rakousku, Maďarsku, Slovinsku a dalších zemích.

Můžete také využít možnosti zařazení profilu Vaší firmy včetně nabídky (v němčině) do databáze naší společnosti Schwarz & Partner, s.r.o. V případě konkrétního zájmu budou tyto informace poskytnuty zájemcům odpovídajícím profilu Vaší firmy.

ERG se uskuteční v nejnovějším veletržním centru Evropy, který nabízí ideální prostor a špičkové vybavení a uspokojí i požadavky těch nejnáročnějších vystavovatelů a návštěvníků. Nové Vídeňské výstaviště spojuje pod jednou střechou vystavovatelské haly, kongresové a konferenční prostory, multifunkční haly, foyer, zóny odpočinku a relaxace a gastronomické podniky (restaurace, kavárny, bary).

Nové Vídeňské výstaviště se nachází v blízkosti centra města a přes nádraží Wien Nord a S-Bahn Praterstern je snadno dostupné MHD nebo po dálnici autem.

Výstaviště disponuje 4 500 parkovacími místy pro návštěvníky a vystavovatele.

Je to optimální prostředí pro výměnu zkušeností mezi odborníky z různých zemí EU a navázání nových obchodních kontaktů.

Jistě i příští rok bude očekáváno více odborných návštěvníků ze střední a východní Evropy než v minulých letech.

Pořadatel veletrhu je Reed Exhibitions Messe Wien.

Data a fakta:

Energie-Raum-Gebäude 26.-29. 04 .2005

Power-Days 27.-29. 04. 2005

Otevírací doba: 9.00-18.00 hodin

Messezentrum WienNeu (Nové Vídeňské veletržní centrum) - hala B, C a D

Servis pro odborné návštěvníky z České Republiky, Slovenska a Maďarska a také VIP vstupenky na tento veletrh poskytuje:

Schwarz & Partner, spol. s r.o.

Na Poříčí 12

110 00 Praha 1

Tel./Fax: 224 872 042

ing. Romana Svátková

Tel.: 604 243 010

E-mail: export@terminy.cz

Lenka Kotllárová

Tel.: 558 711 741

E-mail: veletrhy@terminy.cz

Internet: www.terminy.cz


Související články


Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek

Zatím žádný příspěvek
můžete na tento článek reagovat jako první...


EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.Search
Partneři
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist