Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Pozvánka na rekvalifikační kurz Podnikový ekolog

20.11.2008  |  138× přečteno      vytisknout článek

Rekvalifikační kurz, akreditovaný MŠMT a MV, je zaměřen na získání vědomostí o všech složkách životního prostředí, o technologiích sloužících k omezování úniku škodlivých látek a k jejich likvidaci.

Centrum pro osvětu, vzdělání a informace v ochraně prostředí a zdraví

EMPLA spol. s r. o. Hradec Králové

pořádá ve spolupráci s

Ústavem ochrany životního prostředí Univerzity Pardubice

 

10. REKvalifikační kurz

 

podle vyhlášky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy č. 524/2004 Sb.

 

Podnikový  ekolog

 

Rekvalifikační kurz, akreditovaný MŠMT a MV, je zaměřen na získání vědomostí o všech složkách životního prostředí, o technologiích sloužících k omezování úniku škodlivých látek a k jejich likvidaci. Přehledným způsobem jsou rovněž probrány právní a ekonomické aspekty ochrany životního prostředí i nutné technické znalosti.

Kurz je členěn dle jednotlivých oborů (ochrana ovzduší, vodní hospodářství, nakládání s odpady a obaly,  chemické látky a prevence závažných havárií, posuzování vlivů na životní prostředí, hygiena práce atd.). V rámci každého oboru bude proveden výklad povinností vyplývající z dané legislativy, ukázky vedení povinných provozních záznamů, hlášení a evidencí a vyhrazen dostatečný prostor pro diskusi účastníků kurzu.

Součástí studia jsou i odborné exkurze (např. na spalovnu odpadu, čistírnu odpadních vod, úpravnu pitných vod, do analytických a ekotoxikologických laboratoří a další).

 

Rekvalifikační kurz je organizován formou šesti třídenních soustředění, pořádaných s odstupem 14 dnů až 3 týdnů, s možností zajištění ubytování. Kurz zakončuje kontrolní test a písemná práce zaměřená na konkrétní problematiku podniku účastníka. Celková vyučovací doba včetně vypracování práce je cca 120 - 125 hodin. Na přednášení jednotlivých předmětů se podílejí vysokoškolští pedagogové, odborníci MŽP, pracovníci inspektorátů ČIŽP a referátů ŽP a specialisté z odborných firem. Každý absolvent obdrží osvědčení
o rekvalifikaci s celostátní platností pro pracovní činnost PODNIKOVÝ EKOLOG
(dle vyhlášky MŠMT ČR
č. 524/2004 Sb.

 

 

Organizační pokyny:

 

1.   Místo konání:  Hradec Králové

2.   Termín konání:  leden 2009 – červen 2009, první soustředění proběhne ve dnech 20. – 22. 1. 2009

3.   Úhrada semináře: Účastnický poplatek činí 23 000,- Kč + 19 % DPH a obsahuje vložné včetně studijních materiálů.  Nezahrnuje poplatek za ubytování a stravování! (Ubytování je možno zajistit.)

 

         

Podrobnější informace, přihlášky: 

Ing. Zuzana Černíková

 

tel./fax : 495 218 875, 495 217 499

e-mail: marketing@empla.cz

www.empla.cz

 

Adresa:       EMPLA spol. s r. o., ul. Za Škodovkou 305, 503 11 Hradec Králové


Související články


Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek

Zatím žádný příspěvek
můžete na tento článek reagovat jako první...


EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.Search
Partneři
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist