Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Veletrh BIOSTYL 2012 se v dubnu zaměří na zdraví a ekologii, rozvoj osobnosti i vzdělání

06.03.2012  |  75× přečteno      vytisknout článek

ecoworldVýrobky a značky se zaměřením na ekologii a udržitelný rozvoj, jako například ekologické drogistické výrobky nebo ekologické textilie představí vystavovatelé v rámci veletrhu Ecoworld

Stovky stánků s přehlídkou nejnovějších produktů, trendů a služeb z oblasti zdravého životního stylu, osobního růstu, sebepoznání či vzdělání, řada exkluzivních hostů z Česka i ze zahraničí a bohatý program pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Tak by se dal v kostce popsat další ročník tradičního veletrhu BIOSTYL 2012, který se uskuteční ve dnech 20. - 22. dubna. Zázemí sedmému pokračování největšího veletrhu se zaměřením na zdravou výživu a životní styl ve středním a východním regionu jako obvykle poskytnou prostory Průmyslového paláce na Výstavišti v Praze-Holešovicích. Vzhledem ke stále rostoucímu zájmu veřejnosti o nové výrobky a služby, jež korespondují se zdravím a s racionálním přístupem k vlastnímu životu i okolnímu prostředí, bude stejně jako minulý rok připraven pestrý program a přehlídka produktů na čtyřech dílčích veletrzích: Biostyl, Evolution, Ecoworld a Esoterika. Jen loni kvartet veletrhů přilákal téměř 15 tisíc návštěvníků a příznivců zdravého životního stylu.
 
"Velmi nás těší, že zájem české populace o zdravé produkty primárně z tuzemské produkce, ale i o životní prostředí jako takové, má stále rostoucí tendenci. Stručně řečeno BIOSTYL 2012 je určen lidem, kterým není lhostejné, jakým způsobem žijí. Kromě toho, že veletrh nabízí ke koupi celou řadu produktů za příznivé veletržní ceny, mohou si návštěvníci rovněž odnést širokou škálu vědomostí, které budou vystavovatelé, hosté i přednášející prezentovat na jednom místě, pod jednou střechou. V tom je veletrh BIOSTYL 2012 i ve středoevropském kontextu unikátní událostí," říká Ctirad Hemelík, ředitel pořádající společnosti Felicius Media. 
 
Kromě vystavených produktů a služeb nebude chybět Festival Evolution - doprovodný program ve formě předváděcích akcí, poradenských center, přednášek a workshopů. Záštitu veletrhu BIOSTYL 2012 poskytl ministr zemědělství Ing. Petr Bendl. Pořadatelem je Felicius Media za partnerské účasti společnosti Incheba Praha. Generálním partnerem veletrhu Biostyl je již počtvrté společnost Interspar, která zde bude prezentovat svoji ucelenou řadu biopotravin Spar Natur*Pur. Odborným partnerem je PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců. Vstupenky je možné zakoupit už nyní v předprodeji za zvýhodněné ceny. Informace o veletrzích a unikátní předprodejní akci jsou k dispozici na www.biostyl.cz, předprodej probíhá na www.vstupenkov.cz.
 
Veletrh Biostyl láká na přehlídku přírodních či bio výrobků jako jsou potraviny a potravinové doplňky, ale také léčivé produkty, bylinné preparáty nebo přírodní kosmetika, drogerie a textil. Výrobky bude možné nejen zakoupit, ale také ochutnat či vyzkoušet. Pro inspiraci nebude chybět ani praktická ukázka toho, co všechno se dá uvařit z nakoupených biopotravin.
 
Výrobky a značky se zaměřením na ekologii a udržitelný rozvoj, jako například ekologické drogistické výrobky nebo ekologické textilie představí vystavovatelé v rámci veletrhu Ecoworld. Zájemci se zde mohou rovněž dozvědět, jak žít správně ekologicky a odpovědně ve vztahu k ochraně naší planety. Do této oblasti patří rovněž šetrné zacházení s energiemi či ekologické bydlení. Veletrhu se zúčastní nejen výrobci, ale i prodejci a provozovatelé specializovaných obchodů či e-shopů.
 
Druhý ročník veletrhu Evolution naváže na loňský formát a nabídne prezentaci oborů v oblasti vzdělávání a osobního rozvoje pro jednotlivce, firmy i společnost jako takovou. Zaměří se na jazykové a vzdělávací programy či neziskové projekty. Letošní ročník nabídne prostor také poskytovatelům služeb v segmentu aktivního odpočinku, volnočasových aktivit a relaxačních technik. Prezentovány budou zájmové kluby, sportovní či cestovatelské aktivity nebo tematické pobyty. Na své si přijdou i vyznavači aktivního odpočinku jako lázeňských, relaxačních a regeneračních zájezdů a meditačních technik.
 
Posledním ve čtyřlístku veletrhů, a zároveň "služebně nejstarším" z nich, je veletrh Esoterika, jenž reprezentuje přímé propojení mezi zdravým životním stylem a hledáním věcí skrytých. Zájem o tato témata je u nás stále častějším fenoménem. Veletrh nabídne mnoho cest a metod k poznání sebe sama, k osobnímu a duchovnímu růstu. Vystavovateli budou například relaxační a léčebná centra, prezentovány budou meditační techniky či stále vyhledávanější přírodní a alternativní medicína. Nebude chybět ani oblíbená poradenská zóna, která mimo jiné nabídne možnost vyzkoušet si četné techniky na vlastní kůži.
 
Jako tradičně se kvarteta veletrhů zúčastní zajímaví domácí i zahraniční hosté. Hlavní hvězdou veletrhu BIOSTYL 2012 bude ruský profesor Konstantin Korotkov, který se o své poznatky podělí v sobotu 21. dubna. Korotkov vyvinul novou metodu známou jako EPI bioelektrografie, díky níž je možné zachytit pomocí speciální kamery fyzické, emocionální, mentální a duchovní energie vycházející z rostlin, neživých objektů i živých organismů a tyto energie následně přeložit do počítačového modelu. Výsledek těchto měření umožňuje vědcům a pacientům pozorovat nerovnováhu, která ovlivňuje individuální zdravotní stav, a následně tyto výsledky usnadňují diagnostiku příčiny nerovnováhy snímané oblasti těla.
 
Nedílnou a stěžejní součást všech veletrhů tvoří vždy hojně vyhledávaný doprovodný program. V rámci Festivalu Evolution se uskuteční řada přednášek, workshopů, besed s osobnostmi, interaktivní programy nebo předváděcí akce a praktické ukázky. Konzultace návštěvníkům poskytnou specialisté a odborníci v poradenských zónách, opomenuty nebudou ani odpočinkové zóny v podobě kaváren a čajoven. Součástí programu bude rovněž kulturní zpestření jako výstavy obrazů, fotografií, hudební a taneční vystoupení. Organizátoři mysleli také na zábavu pro nejmenší návštěvníky, pro něž bude k dispozici dětský koutek. 


Související články


Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek

Zatím žádný příspěvek
můžete na tento článek reagovat jako první...


EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.Search
Partneři
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist