Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Vyhláška, kterou se mění vyhláška č. 46/2010 Sb., o příslušnosti správ národních parků a správ chráněných krajinných oblastí k výkonu státní správy ve správních obvodech tvořených národními přírodními rezervacemi, národními přírodními památkami a jejich o

28.06.2011  |  71× přečteno      vytisknout článek

paragrafMinisterstvo životního prostředí stanoví podle § 78 odst. 1 zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny..

Citace: 163/2011 Sb. Částka: 60/2011 Sb.
Na straně (od-do): 1601 Rozeslána dne: 21. června 2011
Druh předpisu: Vyhláška Autoři předpisu: Ministerstvo životního prostředí
Datum přijetí: 9. června 2011 Datum účinnosti od: 21. června 2011
Platnost předpisu: ANO Pozn. k úč.:Vydáno na základě: 114/1992 Sb. Předpis mění: 46/2010 Sb.

Text předpisu:

163


VYHLÁŠKA

ze dne 9. června 2011,

kterou se mění vyhláška č. 46/2010 Sb., o příslušnosti správ národních parků a správ chráněných krajinných oblastí k výkonu státní správy ve správních obvodech tvořených národními přírodními rezervacemi, národními přírodními památkami a jejich ochrannými pásmyMinisterstvo životního prostředí stanoví podle § 78 odst. 1 zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění zákona č. 218/2004 Sb. a zákona č. 349/2009 Sb.:

Čl. I


Příloha vyhlášky č. 46/2010 Sb., o příslušnosti správ národních parků a správ chráněných krajinných oblastí k výkonu státní správy ve správních obvodech tvořených národními přírodními rezervacemi, národními přírodními památkami a jejich ochrannými pásmy, se mění takto:

1. V řádce "Správa chráněné krajinné oblasti Blaník" ve sloupci "Národní přírodní památky" se před slova "Chýnovská jeskyně (136)" vkládají slova "Hadce u Želivky (5645)".

2. V řádce "Správa chráněné krajinné oblasti Kokořínsko" ve sloupci "Národní přírodní rezervace" se slova "Hrabanovská černava (118)" a slova "Žehuňský rybník (540)" zrušují.

3. V řádce "Správa chráněné krajinné oblasti Kokořínsko" ve sloupci "Národní přírodní památky" se za slova "Holý vrch (112)" vkládají slova "Hrabanovská černava (118)" a za slova "V Jezírkách (1056)" se vkládají slova "Žehuňský rybník (540)".

4. V řádce "Správa chráněné krajinné oblasti Labské pískovce" ve sloupci "Národní přírodní rezervace" se za slova "Jezerka (144)" vkládají slova "Kaňon Labe (5608)".

5. V řádce "Správa chráněné krajinné oblasti Slavkovský les" ve sloupci "Národní přírodní rezervace" se slovo "SOOS" nahrazuje slovem "Soos".

6. V řádce "Správa chráněné krajinné oblasti Třeboňsko" ve sloupci "Národní přírodní rezervace" se slova "Ruda (375)" zrušují.

7. V řádce "Správa chráněné krajinné oblasti Třeboňsko" ve sloupci "Národní přírodní památky" se za slova "Kaproun (1375)" vkládají slova "Ruda (375)".

Čl. II


Tato vyhláška nabývá účinnosti dnem jejího vyhlášení.

Ministr:

Mgr. Chalupa v. r.


Související články


Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek

Zatím žádný příspěvek
můžete na tento článek reagovat jako první...


EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.Search
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist