Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Co nabízí Přírodovědná stanice Kamenáčky

10.09.2006  |  180× přečteno      vytisknout článek

Co nabízí Přírodovědná stanice Kamenáčky

Přérodovědná stanice Kameňáčky pracoviště Domu dětí a mládeže JUNIOR, Brno, Dornych 2 vám nabízí pro nový školní rok své kroužky.

Přírodovědná stanice Kamenáčky 
pracoviště Domu dětí a mládeže JUNIOR, Brno, Dornych 2
otevírá ve školním roce 2006/2007 tyto zájmové kroužky pro děti a mládež  od 6 do 18 let:

chovatelé - 3.-6. třída, děti se dozví informace o řadě druhů zvířat, která jsou oblíbená v zájmových chovech-hlodavcích, plazech, obojživelnících i bezobratlých. Získají znalosti o jejich nárocích při chovu v zajetí a praktické dovednosti spojené s péčí o chovaná zvířata. Program je doplněn tematickými hrami a oborovou tvůrčí činností.
středa 14,45-16,15 hodin

teraristé mladší - od 4.třídy, pro děti a mládež s vyhraněným zájmem o terarijní zvířata - plazy ,obojživelníky, bezobratlé. Na odborné úrovni se seznámí s nároky jednotlivých druhů, zásadami jejich úspěšného chovu a získají nezbytné znalosti a dovednosti potřebné pro zajištění správné péče.
čtvrtek 14,30-16 hodin

teraristé starší - od 13ti do 18ti let, kroužek vysoce odborného charakteru, úzká specializace na chov terarijních zvířat. Teoretická i praktická činnost s cílem vychovat odborníka.  
čtvrtek 16,30-18 hodin

zoologové -5.-9. třída, obecný kroužek pro starší děti, zaměřený na poznávání jednotlivých druhů zvířat včetně  jejich životníchprostředí, etologie a ekologie, doplněný hrami a exkurzemi
pondělí 16,30-18 hodin

bobříci -  2.-5.třída, hravý kroužek pro děti, které mají rády přírodu, chtějí více porozumět jejím zákonitostem a dozvědět se řadu zajímavostí. Doplněn o výlety a činorodé ekologické aktivity.   
úterý 14,30-16 hodin
                                                                                      
přírodovědci - 2.-5. třída, kroužek plný her a soutěží  s přírodovědnou tematikou, doplněný řadou výletů a výprav. pro děti, které rády soutěží, hrají si a dozvídají se zajímavosti o přírodě. 
pondělí 14,45-16,15 hodin

malí přírodovědci - předškoláci - 2 .třída, zájmový kroužek pro nejmladší děti, poznávání  přírody hravou formou, tvorba z přírodních materiálů, hry a soutěže. Nevadí, že děti neumějí číst a psát.  
středa 13,30-14,30 hodin

angličtina s krokodýlem – kurs pro začátečníky a věčné začátečníky bez rozdílu věku, 1,5 hodiny/ týden, termíny budou upřesněny do zápisu, předpokládaná cena 1000,-pololetí

      Na stanici se děti setkají s více než padesáti druhy chovaných zvířat.
Pro děti ze všech kroužků je během celého školního roku připravena řada výletů a výprav, tvůrčích dílen, zajímavé exkurze a zájezdy. V létě probíhají letní i příměstské tábory s přírodovědně-turistickým zaměřením.

      Orientační cena kroužků je cca 500,-Kč na pololetí, Malí přírodovědci cca 360,-Kč na pololetí . Při zápisu bude cena vypočítána dle skutečného počtu schůzek v pololetí (bez svátků, prázdnin), může tak dojít k menším odchylkám v řádu desetikorun.

     Zápis do kroužků včetně plateb zápisného bude probíhat
od 11. do 20.září 2006 od 8,00 do 17,30 hodin
v kanceláři Přírodovědné stanice v Židenicích, ul.Kamenáčky 4a. Předběžně se můžete do kroužku přihlásit již od 1.září – tel.548211117, 53985763, e-mail: kamenacky@junior.cz
Bližší informace rádi poskytneme telefonicky nebo můžete najít na   www.junior.cz.
Činnost kroužků začne od 1.října.


Související články


Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek

Zatím žádný příspěvek
můžete na tento článek reagovat jako první...


EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.Search
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist