Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Vzdělání: Linka na recyklaci ledniček

07.12.2011  |  125× přečteno      vytisknout článek

Vzdělání: Linka na recyklaci ledniček

Linka na chladničky např. zn. Eldan se skládá z následujících zařízení. Kapacita této linky představuje 70 až 80 standardních evropských chladniček za provozní hodinu.

Eldan Refrigerator Line

Pol. 1 Jedno manuální přísavné zdvihací zařízení pro vykládku a manipulaci s chladničkami z místa vykládky na vertikální pracovní stoly.

Jeden vertikální pracovní stůl je určen k manuálnímu odstranění kompresorů, plynů a oleje.

Jeden vstupní dopravník s rozměry 1 000 x 3 000 mm pro přepravu chladniček z vertikálního pracovního stolu na válečkový dopravník.

Pol. 2 Jedna odsávací jednotka na freony a olej. Vhodná pro hořlavá (izobutan, propan) i nehořlavá chladiva (R12) s kapacitou 30 až 80 chladniček za hodinu, kompletně na saních, včetně vnitřního potrubního systému, izolací a propojením kabely.

Pol. 3 Jeden válečkový dopravník ke snadné přepravě chladniček předtím, než jsou chladničky plněny do řezačky.

Pol. 4 Jeden vstupní dopravník.

Pol. 5+6 Jedna superřezačka SC2118 s délkou rotoru 2 100 mm, 18 pohyblivými a 10 statickými noži. Hydraulická hnací jednotka CB560 s motorem o výkonu 250 kW motor. Samostatná elektrická napájecí deska včetně plynulého ovládání rychlosti. Standardní rychlost rotoru 23 otáček za minutu.

S plněním materiálu do rotoru pomáhá posunovač značky. Posunovač se aktivuje manuálně a jeho pohyb ovládá optický snímač, který je možné nastavit. Jestliže se posunovač z důvodu předem nastaveného hydraulického tlaku nebo přeplnění vstupním materiálem zastaví, vrátí se počáteční polohy. Posunovač pracuje na hydraulické bázi.

Pol. 7 Jedna elektrická napájecí deska

Pol. 8 Jeden vstupní dopravník.

Pol. 9 Jeden těžký prvotní granulátor, typ HPG165, s délkou rotoru 1 600 mm, rychlostí rotoru 120 ot. /min. a výkonem motoru 132 kW. Dodává se s 16 pohyblivými a 21 statickými noži a sítem. Hlavní plášť je vybaven vyměnitelnými deskami podléhajícími opotřebení, kroužky podléhajícími opotřebení a dalšími komponentami. Hydraulické, motorizované otevírání přívodního zásobníku / horního krytu a síťové kolébky.

Pol. 10 Jeden šnekový dopravník.

Pol. 11 Jeden šnekový dopravník.

Pol. 12 Jeden větrný separátor. Odděluje lehkou část od granulovaného materiálu. Lehkou částí materiálu je v tomto případě především polyuretanová pěna v materiálu.

Pol. 13 Jeden dopravník.

Pol. 14 Jeden magnet zavěšený nad pásem. Tento magnet zavěšený nad pásem účinně odstraní uvolněnou ocel.

Pol. 15 Jeden výstupní dopravník - na železo.

Pol. 16 Jeden vibrační dopravník.

Pol. 17 Jeden vířivo-proudový separátor.

Pol. 18 Jeden výstupní dopravník - na plasty.

Pol. 19 Jeden výstupní dopravník - na hliník a měď.

Pol. 20-23 Systém pro kuličky z polyuretanové pěny včetně přepravy polyuretanové pěny, zásobníku a peletovacího lisu.

Pol. 24 Jedna elektrická skříň

Jeden systém zkapalnění freonových a pentanových plynů a filtr

ZDROJ:http://www.arcon-environmental.cz/, uparveno


Související články


Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek

Zatím žádný příspěvek
můžete na tento článek reagovat jako první...


EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.Search
Partneři
Inisoft s.r.o.
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist